Clearblue digital m/ukeindikat
Laveste pris siste 30 dager: 136,00 kr
4.9% cashback hos Apotekhjem.no
Til Apotekhjem.no →Om Clearblue digital m/ukeindikat
Digital graviditetstest med ukeindikator. Clearblue Graviditetstest med ukeindikator er den første og eneste testen som er like nøyaktig som en ultralydundersøkelse i å sette dato for graviditeten din*. Dens smarte dobbeltsensor forteller deg ikke bare i ord på den digitale skjermen om du er gravid eller ikke gravid, den forteller deg også hvor langt på vei du er – antall uker siden unnfangelse vises på skjermen som 1–2, 2–3 eller 3+. Du kan teste opptil 5 dager før din uteblitte menstruasjon (som er 4 dager før din forventede menstruasjon). I labtester ble 98 % av gravid-resultater detektert dagen før forventet menstruasjon, 97 % 2 dager før forventet menstruasjon, 90 % 3 dager før og 65 % 4 dager før forventet menstruasjon. (*Ukeresultat har vist seg å være 97 % i samsvar med senere tidfesting ved ultralydundersøkelse. Basert på en studie av 187 kvinner som sammenlignet resultatet med tidfesting ved ultralyd).
- Kategori:
- Hjelpemidler og Tester, Medisinsk utstyr - Selvtester og Graviditetstester
Prisutvikling
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (136,00 kr).
Ofte stilte spørsmål
Hvor mye cashback får jeg på Clearblue digital m/ukeindikat?
Du får 4.9 % cashback hos Apotekhjem.no når du starter kjøpet via Sparebørsen. Cashbacken kommer på toppen av prisen du uansett betaler, og utbetales til bankkonto når kjøpet er godkjent.
Hva har Clearblue digital m/ukeindikat kostet de siste 30 dagene?
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (136,00 kr). Snittprisen siste 30 dager har vært 136,00 kr, med laveste på 136,00 kr og høyeste på 136,00 kr.
Er Clearblue digital m/ukeindikat på lager hos Apotekhjem.no?
Ja, Clearblue digital m/ukeindikat er på lager hos Apotekhjem.no nå. Lagerstatus kan endre seg — du ser alltid oppdatert status hos Apotekhjem.no når du klikker deg videre.
Hvordan får jeg cashback når jeg kjøper Clearblue digital m/ukeindikat?
Logg inn på Sparebørsen og klikk deg videre til Apotekhjem.no fra denne siden. Handle som vanlig og fullfør kjøpet — cashbacken registreres automatisk og dukker opp på saldoen din når Apotekhjem.no har bekreftet ordren.