Arnikatinktur NAF Liniment 50ml
Laveste pris siste 30 dager: 250,00 kr
4.9% cashback hos Apotekhjem.no
Til Apotekhjem.no →Om Arnikatinktur NAF Liniment 50ml
Arnikatinktur liniment NAF Arnikatinktur liniment NAF er et reseptfritt legemiddel, brukes fortynnet på huden ved forstuvninger, senestrekk, blåmerker, hevelser og ved smerter i muskler og ledd. Arnikatinktur liniment virker irriterende på huden og øker gjennomblødningen. Anses å kunne påskynde resorpsjonen av væske ved bloduttredelser og hevelser. Bruksrettledning: Arnikatinktur liniment fortynnes med like deler vann og brukes til omslag. BIVIRKNINGER Hudirritasjon og allergisk kontakteksem. KONTRAINDIKASJONER / FORSIKTIGHETSREGLER Arnikatinktur liniment er kontraindisert ved overfølsomhet mot arnika. Linimentet bør bare brukes på intakt hud. INTERAKSJONER Opplysninger mangler. OVERDOSERING / FORGIFTNING Forgiftninger har forekommet etter inntak av større doser arnikatinktur. Symptomene har vært irritasjon i munn, svelg og mage-tarmkanal, brekninger, feber, pustebesvær, lammelser og bevisstløshet. Behandling ved forgiftning (dersom pasienten ikke har nedsatt bevissthet): Gi væske, framkall brekninger og gi medisinsk kull. Behandling på sykehus: Ventrikkelskylling, medisinsk kull og symptomatisk behandling. Oppbevaring: Beskyttet mot lyset. SAMMENSETNING En 10 % tinktur av arnikablomst. Inneholder etanol (96 %) ca 67 %, renset vann. Les pakningsvedlegget nøye før bruk. Ta gjerne kontakt med vår farmasøyt hvis du har ytterligere spørsmål om medisinen.
- Kategori:
- Smerte og Forkjølelse
Prisutvikling
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (250,00 kr).
Ofte stilte spørsmål
Hvor mye cashback får jeg på Arnikatinktur NAF Liniment 50ml?
Du får 4.9 % cashback hos Apotekhjem.no når du starter kjøpet via Sparebørsen. Cashbacken kommer på toppen av prisen du uansett betaler, og utbetales til bankkonto når kjøpet er godkjent.
Hva har Arnikatinktur NAF Liniment 50ml kostet de siste 30 dagene?
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (250,00 kr). Snittprisen siste 30 dager har vært 251,00 kr, med laveste på 250,00 kr og høyeste på 251,00 kr.
Er Arnikatinktur NAF Liniment 50ml på lager hos Apotekhjem.no?
Ja, Arnikatinktur NAF Liniment 50ml er på lager hos Apotekhjem.no nå. Lagerstatus kan endre seg — du ser alltid oppdatert status hos Apotekhjem.no når du klikker deg videre.
Hvordan får jeg cashback når jeg kjøper Arnikatinktur NAF Liniment 50ml?
Logg inn på Sparebørsen og klikk deg videre til Apotekhjem.no fra denne siden. Handle som vanlig og fullfør kjøpet — cashbacken registreres automatisk og dukker opp på saldoen din når Apotekhjem.no har bekreftet ordren.