
Pyunkang Yul Calming Acne Cleansing Foam
Laveste pris siste 30 dager: 179 kr
4.9% cashback hos Beauty Mall NO
Til Beauty Mall NO →Om Pyunkang Yul Calming Acne Cleansing Foam
Pyunkang Yul Calming Acne Cleansing Foam er utviklet for hud som er utsatt for urenheter, men kan brukes av alle hudtyper. Den skummer lett og gir en grundig, men skånsom rens som etterlater huden ren med en frisk og komfortabel hudfølelse.. Formelen er sammensatt med ekstrakter fra green bean og rice for å bidra til en effektiv, men balansert rens. Den inneholder 30% tea tree og centella asiatica extracts som er kjent for sine beroligende egenskaper på reaktiv hud. Salicylic acid bidrar til å fjerne døde hudceller og støtte en jevnere hudstruktur, mens BHA og AHA arbeider med å rense porer og forbedre hudens overflate. Witch Hazel extract bidrar til en glattere hudfølelse, og panthenol sammen med 5 hyaluronic acids støtter fuktbarrieren.. Produktet passer godt som første steg i din daglige hudpleierutine, spesielt ved behov for rens av porer og håndtering av overflødig talg. Den etterlater huden myk, hydrert og uten stram finish, samtidig som den bidrar til å opprettholde hudens naturlige balanse.
- Merke:
- Pyunkang Yul
- Kategori:
- Ansiktsrens
Prisutvikling
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (179 kr).
Ofte stilte spørsmål
Hvor mye cashback får jeg på Pyunkang Yul Calming Acne Cleansing Foam?
Du får 4.9 % cashback hos Beauty Mall NO når du starter kjøpet via Sparebørsen. Cashbacken kommer på toppen av prisen du uansett betaler, og utbetales til bankkonto når kjøpet er godkjent.
Hva har Pyunkang Yul Calming Acne Cleansing Foam kostet de siste 30 dagene?
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (179 kr). Snittprisen siste 30 dager har vært 179 kr, med laveste på 179 kr og høyeste på 179 kr.
Er Pyunkang Yul Calming Acne Cleansing Foam på lager hos Beauty Mall NO?
Ja, Pyunkang Yul Calming Acne Cleansing Foam er på lager hos Beauty Mall NO nå. Lagerstatus kan endre seg — du ser alltid oppdatert status hos Beauty Mall NO når du klikker deg videre.
Hvordan får jeg cashback når jeg kjøper Pyunkang Yul Calming Acne Cleansing Foam?
Logg inn på Sparebørsen og klikk deg videre til Beauty Mall NO fra denne siden. Handle som vanlig og fullfør kjøpet — cashbacken registreres automatisk og dukker opp på saldoen din når Beauty Mall NO har bekreftet ordren.