
Medicube PDRN Pink Glutathione Serum Mist
Laveste pris siste 30 dager: 359 kr
4.9% cashback hos Beauty Mall NO
Til Beauty Mall NO →Om Medicube PDRN Pink Glutathione Serum Mist
Medicube PDRN Pink Glutathione Serum Mist er en glødgivende sprayserum som kombinerer Salmon PDRN, peptider og fuktighetsgivende oljer for å gi huden en frisk, strålende finish. Formelen forbedrer hudteksturen, jevner hudtonen og gir en naturlig glød – samtidig som den støtter hudens vitalitet og fasthet. Den lette, ikke-klebrige konsistensen gjør den perfekt til daglig bruk, både før og etter makeup.. Serummet har en 3-i-1 formel som kombinerer beroligende olje, fukt- og glødgivende oljer, samt et oppstrammende PDRN-serum. Resultatet er en klarere, jevnere og mer elastisk hud.. Nøkkelingredienser:. Salmon PDRN & Sodium DNA: Støtter hudens vitalitet, forbedrer hudtilstand og bidrar til en jevnere hudtone.. Peptidkompleks: Fremmer hudens fasthet, glatter ut fine linjer og støtter en sterk hudbarriere.. Niacinamide & Glutathione: Lysner hudtonen, reduserer ujevnheter og gir en naturlig glød.. Fuktighetsgivende oljer (Castor, Moringa, Solsikke): Gir næring, beskytter og holder huden hydrert uten å føles fet.
- Merke:
- Medicube
- Kategori:
- Face Mist
Prisutvikling
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (359 kr).
Ofte stilte spørsmål
Hvor mye cashback får jeg på Medicube PDRN Pink Glutathione Serum Mist?
Du får 4.9 % cashback hos Beauty Mall NO når du starter kjøpet via Sparebørsen. Cashbacken kommer på toppen av prisen du uansett betaler, og utbetales til bankkonto når kjøpet er godkjent.
Hva har Medicube PDRN Pink Glutathione Serum Mist kostet de siste 30 dagene?
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (359 kr). Snittprisen siste 30 dager har vært 359 kr, med laveste på 359 kr og høyeste på 359 kr.
Er Medicube PDRN Pink Glutathione Serum Mist på lager hos Beauty Mall NO?
Ja, Medicube PDRN Pink Glutathione Serum Mist er på lager hos Beauty Mall NO nå. Lagerstatus kan endre seg — du ser alltid oppdatert status hos Beauty Mall NO når du klikker deg videre.
Hvordan får jeg cashback når jeg kjøper Medicube PDRN Pink Glutathione Serum Mist?
Logg inn på Sparebørsen og klikk deg videre til Beauty Mall NO fra denne siden. Handle som vanlig og fullfør kjøpet — cashbacken registreres automatisk og dukker opp på saldoen din når Beauty Mall NO har bekreftet ordren.