
VT Cosmetics Mild Reedle Shot 300 2-Step Mask
Laveste pris siste 30 dager: 59 kr
4.9% cashback hos Beauty Mall NO
Til Beauty Mall NO →Om VT Cosmetics Mild Reedle Shot 300 2-Step Mask
VT Cosmetics Mild Reedle Shot 300-Step Mask er en to-trinns maske som gir huden en umiddelbar oppfriskning ved å kombinere eksfoliering, fukt og beroligende pleie. Den inneholder CICA REEDLE™, kunstige mikronåler laget av naturlige mineraler og centella, som stimulerer huden forsiktig og gjør den mer mottakelig for aktive ingredienser.. Masken består av to steg: et essens-steg med Reedle Shot 300, og en beroligende sheet maske.. Nøkkelingredienser:. CICA REEDLE™: Kunstige mikronåler laget av Centella som stimulerer huden skånsomt og forbedrer opptaket av produktet. Gir en fastere og jevnere hud.. Hydrolysert kollagen: Gir fukt og støtter hudens elastisitet.. Aminosyrer: Bidrar til hudens fuktbalanse og styrker hudbarrieren.. Ceramide NP: Forsterker hudbarrieren og bidrar til å bevare fuktigheten i huden.. Passer for alle hudtyper.. Fri for alkohol, parfyme og eteriske oljer.
- Merke:
- VT Cosmetics
- Kategori:
- Ansiktsmaske
Prisutvikling
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (59 kr).
Ofte stilte spørsmål
Hvor mye cashback får jeg på VT Cosmetics Mild Reedle Shot 300 2-Step Mask?
Du får 4.9 % cashback hos Beauty Mall NO når du starter kjøpet via Sparebørsen. Cashbacken kommer på toppen av prisen du uansett betaler, og utbetales til bankkonto når kjøpet er godkjent.
Hva har VT Cosmetics Mild Reedle Shot 300 2-Step Mask kostet de siste 30 dagene?
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (59 kr). Snittprisen siste 30 dager har vært 59 kr, med laveste på 59 kr og høyeste på 59 kr.
Er VT Cosmetics Mild Reedle Shot 300 2-Step Mask på lager hos Beauty Mall NO?
Ja, VT Cosmetics Mild Reedle Shot 300 2-Step Mask er på lager hos Beauty Mall NO nå. Lagerstatus kan endre seg — du ser alltid oppdatert status hos Beauty Mall NO når du klikker deg videre.
Hvordan får jeg cashback når jeg kjøper VT Cosmetics Mild Reedle Shot 300 2-Step Mask?
Logg inn på Sparebørsen og klikk deg videre til Beauty Mall NO fra denne siden. Handle som vanlig og fullfør kjøpet — cashbacken registreres automatisk og dukker opp på saldoen din når Beauty Mall NO har bekreftet ordren.