
SKIN1004 Madagascar Centella Hyalu-Cica First Ampoule 100ml
Laveste pris siste 30 dager: 289 kr
4.9% cashback hos Beauty Mall NO
Til Beauty Mall NO →Om SKIN1004 Madagascar Centella Hyalu-Cica First Ampoule 100ml
SKIN1004 Madagascar Centella Hyalu-Cica First Ampoule er et fuktighetsgivende serum som kombinerer beroligende centella og hele fem typer hyaluronsyre for å gi huden intensiv fukt og styrke hudbarrieren.. Ampoulen inneholder også bjørkesevje, kjent for sin evne til å holde på fuktighet 2–3 ganger bedre enn vann.. Nøkkelingredienser:. Centella Asiatica: Beroliger, reparerer og styrker huden.. 5 typer Hyaluronsyre: Gir fukt i flere hudlag for en fyldig og hydrert følelse.. Bjørkesevje: Hjelper huden med å holde på fuktighet over tid.. Passer for alle hudtyper, spesielt tørr, sensitiv og normal hud.. Fri for parfyme, alkohol og eteriske oljer.
- Merke:
- Skin1004
- Kategori:
- Ampulle
Prisutvikling
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (289 kr).
Ofte stilte spørsmål
Hvor mye cashback får jeg på SKIN1004 Madagascar Centella Hyalu-Cica First Ampoule 100ml?
Du får 4.9 % cashback hos Beauty Mall NO når du starter kjøpet via Sparebørsen. Cashbacken kommer på toppen av prisen du uansett betaler, og utbetales til bankkonto når kjøpet er godkjent.
Hva har SKIN1004 Madagascar Centella Hyalu-Cica First Ampoule 100ml kostet de siste 30 dagene?
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (289 kr). Snittprisen siste 30 dager har vært 289 kr, med laveste på 289 kr og høyeste på 289 kr.
Er SKIN1004 Madagascar Centella Hyalu-Cica First Ampoule 100ml på lager hos Beauty Mall NO?
Ja, SKIN1004 Madagascar Centella Hyalu-Cica First Ampoule 100ml er på lager hos Beauty Mall NO nå. Lagerstatus kan endre seg — du ser alltid oppdatert status hos Beauty Mall NO når du klikker deg videre.
Hvordan får jeg cashback når jeg kjøper SKIN1004 Madagascar Centella Hyalu-Cica First Ampoule 100ml?
Logg inn på Sparebørsen og klikk deg videre til Beauty Mall NO fra denne siden. Handle som vanlig og fullfør kjøpet — cashbacken registreres automatisk og dukker opp på saldoen din når Beauty Mall NO har bekreftet ordren.