
PolarPro LiteChaser Pro Bluetooth-lukker
Laveste pris siste 30 dager: 249 kr
7% cashback hos IPhonehuset
Til IPhonehuset →Om PolarPro LiteChaser Pro Bluetooth-lukker
En fjernutløser som du bruker til PolarPro LiteChaser Grip, den lar deg ta bilder eksternt. Lukkerknappen er trådløst tilkoblet via Bluetooth og gir fleksibilitet og allsidighet for å ta bilder av høy kvalitet uten å bekymre deg for kamerarystelser. Produktet kjører på CR2032 batteri. Denne bluetooth-fjernutløseren er koblet til PolarPro Grip (ikke inkludert, men kjøpes separat). Passer inn: iPhone 11 11/12/13-modeller sammen med PolarPro Grip
- Merke:
- PolarPro
- Kategori:
- iPhone - Generelt tilbehør - Foto og film - Fjernutløsere
Prisutvikling
Prisen er på sitt høyeste de siste 30 dagene. Laveste var 249 kr.
Ofte stilte spørsmål
Hvor mye cashback får jeg på PolarPro LiteChaser Pro Bluetooth-lukker?
Du får 7 % cashback hos IPhonehuset når du starter kjøpet via Sparebørsen. Cashbacken kommer på toppen av prisen du uansett betaler, og utbetales til bankkonto når kjøpet er godkjent.
Hva har PolarPro LiteChaser Pro Bluetooth-lukker kostet de siste 30 dagene?
Prisen er på sitt høyeste de siste 30 dagene. Laveste var 249 kr. Snittprisen siste 30 dager har vært 256 kr, med laveste på 249 kr og høyeste på 259 kr.
Er PolarPro LiteChaser Pro Bluetooth-lukker på lager hos IPhonehuset?
Ja, PolarPro LiteChaser Pro Bluetooth-lukker er på lager hos IPhonehuset nå. Lagerstatus kan endre seg — du ser alltid oppdatert status hos IPhonehuset når du klikker deg videre.
Hvordan får jeg cashback når jeg kjøper PolarPro LiteChaser Pro Bluetooth-lukker?
Logg inn på Sparebørsen og klikk deg videre til IPhonehuset fra denne siden. Handle som vanlig og fullfør kjøpet — cashbacken registreres automatisk og dukker opp på saldoen din når IPhonehuset har bekreftet ordren.