
Functional Mesh Pants, black/red, xxlarge/xxxlarge
Laveste pris siste 30 dager: 422 kr
3.5% cashback hos Sportgymbutikken.no
Til Sportgymbutikken.no →Om Functional Mesh Pants, black/red, xxlarge/xxxlarge
Functional Mesh Pants er vide mesh-bukser fra Gorilla Wear i slitesterk polyester med gode pusteegenskaper!Buksene er utstyrt med sidelommer, strikk og snøring i midjen for den beste passform.Passer like godt til trening som til fritid, og er perfekt i kombinasjon med andre stilige Gorilla Wear-plagg.
- Merke:
- Gorilla Wear
- Kategori:
- Herreklær - Bukser & Tights - Treningsbukser
Prisutvikling
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (422 kr).
Prisen har vært stabil siden vi begynte å følge den.
Ofte stilte spørsmål
Hvor mye cashback får jeg på Functional Mesh Pants, black/red, xxlarge/xxxlarge?
Du får 3.5 % cashback hos Sportgymbutikken.no når du starter kjøpet via Sparebørsen. Cashbacken kommer på toppen av prisen du uansett betaler, og utbetales til bankkonto når kjøpet er godkjent.
Hva har Functional Mesh Pants, black/red, xxlarge/xxxlarge kostet de siste 30 dagene?
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (422 kr). Snittprisen siste 30 dager har vært 422 kr, med laveste på 422 kr og høyeste på 422 kr.
Er Functional Mesh Pants, black/red, xxlarge/xxxlarge på lager hos Sportgymbutikken.no?
Ja, Functional Mesh Pants, black/red, xxlarge/xxxlarge er på lager hos Sportgymbutikken.no nå. Lagerstatus kan endre seg — du ser alltid oppdatert status hos Sportgymbutikken.no når du klikker deg videre.
Hvordan får jeg cashback når jeg kjøper Functional Mesh Pants, black/red, xxlarge/xxxlarge?
Logg inn på Sparebørsen og klikk deg videre til Sportgymbutikken.no fra denne siden. Handle som vanlig og fullfør kjøpet — cashbacken registreres automatisk og dukker opp på saldoen din når Sportgymbutikken.no har bekreftet ordren.