
Bosch Serie 6 Mikrobølgeovn til innbygging Hvit BFL524MW0
Laveste pris siste 30 dager: 3 669,00 kr
3.5% cashback hos Bosch Home NO
Til Bosch Home NO →Om Bosch Serie 6 Mikrobølgeovn til innbygging Hvit BFL524MW0
Funksjoner Design Komfort Sikkerhet Integrert mikrobølgeovn Ovnsrom: 20 l Maks. effekt: 800 W; 5 effektnivåer: 90 W, 180 W, 360 W, 600 W, 800 W AutoPilot, 7 - forhåndsinnstilte programmer som støtter tilberedningen av forskjellige retter 4 tineprogrammer og 3 matlagingsprogrammer Minnefunksjon egen innstilling (1 lagringsplass) Betjening med LED-display Dørhengsling: venstre Spesielt enkel og problemfri betjening LED-belysning Roterende glasstallerken 25.5 cm i diameter Elektronisk ur og timer Innebygd vifte Øvrige sikkerhetsfunksjoner: sikkerhetsutkobling, Dørkontaktbryter
- Merke:
- bosch
- Kategori:
- Innbygde mikrobølgeovner
Prisutvikling
Prisen er på sitt høyeste de siste 30 dagene. Laveste var 3 669,00 kr.
Ofte stilte spørsmål
Hvor mye cashback får jeg på Bosch Serie 6 Mikrobølgeovn til innbygging Hvit BFL524MW0?
Du får 3.5 % cashback hos Bosch Home NO når du starter kjøpet via Sparebørsen. Cashbacken kommer på toppen av prisen du uansett betaler, og utbetales til bankkonto når kjøpet er godkjent.
Hva har Bosch Serie 6 Mikrobølgeovn til innbygging Hvit BFL524MW0 kostet de siste 30 dagene?
Prisen er på sitt høyeste de siste 30 dagene. Laveste var 3 669,00 kr. Snittprisen siste 30 dager har vært 3 946,00 kr, med laveste på 3 669,00 kr og høyeste på 4 690,00 kr.
Er Bosch Serie 6 Mikrobølgeovn til innbygging Hvit BFL524MW0 på lager hos Bosch Home NO?
Ja, Bosch Serie 6 Mikrobølgeovn til innbygging Hvit BFL524MW0 er på lager hos Bosch Home NO nå. Lagerstatus kan endre seg — du ser alltid oppdatert status hos Bosch Home NO når du klikker deg videre.
Hvordan får jeg cashback når jeg kjøper Bosch Serie 6 Mikrobølgeovn til innbygging Hvit BFL524MW0?
Logg inn på Sparebørsen og klikk deg videre til Bosch Home NO fra denne siden. Handle som vanlig og fullfør kjøpet — cashbacken registreres automatisk og dukker opp på saldoen din når Bosch Home NO har bekreftet ordren.