
Joico Curls Like Us Hydrate & Define Creme Styler 200ml
Laveste pris siste 30 dager: 319,2 kr
5.6% cashback hos Hudprodukter NO
Til Hudprodukter NO →Om Joico Curls Like Us Hydrate & Define Creme Styler 200ml
Hvorfor du vil elske den: Styrker håret og reduserer håravfall med 88%** Varmebeskyttende opptil 232°C Gir lett, fleksibelt hold uten å tynge håret Blir ikke seig eller klissete Fremhever krøllteksturen
- Merke:
- Joico
- Kategori:
- Helse og skjønnhet - Personlig pleie - Hårpleie - Produkter for hårstyling
Prisutvikling
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (319,2 kr).
Ofte stilte spørsmål
Hvor mye cashback får jeg på Joico Curls Like Us Hydrate & Define Creme Styler 200ml?
Du får 5.6 % cashback hos Hudprodukter NO når du starter kjøpet via Sparebørsen. Cashbacken kommer på toppen av prisen du uansett betaler, og utbetales til bankkonto når kjøpet er godkjent.
Hva har Joico Curls Like Us Hydrate & Define Creme Styler 200ml kostet de siste 30 dagene?
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (319,2 kr). Snittprisen siste 30 dager har vært 319 kr, med laveste på 319,2 kr og høyeste på 319,2 kr.
Er Joico Curls Like Us Hydrate & Define Creme Styler 200ml på lager hos Hudprodukter NO?
Ja, Joico Curls Like Us Hydrate & Define Creme Styler 200ml er på lager hos Hudprodukter NO nå. Lagerstatus kan endre seg — du ser alltid oppdatert status hos Hudprodukter NO når du klikker deg videre.
Hvordan får jeg cashback når jeg kjøper Joico Curls Like Us Hydrate & Define Creme Styler 200ml?
Logg inn på Sparebørsen og klikk deg videre til Hudprodukter NO fra denne siden. Handle som vanlig og fullfør kjøpet — cashbacken registreres automatisk og dukker opp på saldoen din når Hudprodukter NO har bekreftet ordren.