
Davines OI Hand Balm 75ml
Laveste pris siste 30 dager: 255,2 kr
5.6% cashback hos Hudprodukter NO
Til Hudprodukter NO →Om Davines OI Hand Balm 75ml
Pleiende og fuktighetsgivende håndkrem med Roucou og Olivenolje for alle hudtyper. Beskytter mot skader forårsaket av sol, vind og kulde. ParabenfriFordelerGjør hendene myke Beroligende effekt. Beskyttelse mot aldring og miljøskader. Vedvarende duft.
- Merke:
- Davines
- Kategori:
- Helse og skjønnhet - Personlig pleie - Kosmetikk - Hudpleie
Prisutvikling
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (255,2 kr).
Ofte stilte spørsmål
Hvor mye cashback får jeg på Davines OI Hand Balm 75ml?
Du får 5.6 % cashback hos Hudprodukter NO når du starter kjøpet via Sparebørsen. Cashbacken kommer på toppen av prisen du uansett betaler, og utbetales til bankkonto når kjøpet er godkjent.
Hva har Davines OI Hand Balm 75ml kostet de siste 30 dagene?
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (255,2 kr). Snittprisen siste 30 dager har vært 255 kr, med laveste på 255,2 kr og høyeste på 255,2 kr.
Er Davines OI Hand Balm 75ml på lager hos Hudprodukter NO?
Ja, Davines OI Hand Balm 75ml er på lager hos Hudprodukter NO nå. Lagerstatus kan endre seg — du ser alltid oppdatert status hos Hudprodukter NO når du klikker deg videre.
Hvordan får jeg cashback når jeg kjøper Davines OI Hand Balm 75ml?
Logg inn på Sparebørsen og klikk deg videre til Hudprodukter NO fra denne siden. Handle som vanlig og fullfør kjøpet — cashbacken registreres automatisk og dukker opp på saldoen din når Hudprodukter NO har bekreftet ordren.