
Apeks DS4 1 trinn
Laveste pris siste 30 dager: 3 390,00 kr
7% cashback hos Nemo NO
Til Nemo NO →Om Apeks DS4 1 trinn
Dette førstetrinnet er et klart unntak fra tommelfingregelen om at pris og kvalitet som oftest henger sammen. Funksjons- og kvalitetsmessig er Apeks sitt DS4 førstetrinn for alle praktiske formål likt med dyrere førstetrinn fra Apeks. Konstruksjonsmessig er Apeks sitt DS4 et balansert membranstyrt førstetrinn.Apeks har også valg å gå tilbake til metall "hjulet" på DIN koblingen istedenfor gummi-/plasthjulet som ble solgt i en periode. 1 HP uttak (standard 7/16') 4 LP uttak (standard 3/8') Metall DIN 300bar kobling - skrukobling(DS4 ble i 2005 levert med gummi/thermoplast hjul på DIN koblingen) Apeks ventiler er kjent for gode kaldtvannsegenskaper, pålitelighet og god pustekomfort.Vi bruker selv denne modellen på alle våre dekompresjons- og stageventilsett i forbindelse med dykking i dybdeintervallet 0-110 meter.Fordeler med DS4 førstetrinn: Leverer mengde gass tilsvarende "top of the line" med lik pustekomfort. Frostbeskyttelse tilsvarende "top of the line". Slangeføring (konfigurasjon) tilsvarende andre modeller(Førstetrinn som Scubapro Mk25, Halcyon H-75P og Apeks Tek3 gir enda bedre slangeføring/konfigurasjon til bruk på dobbeltsett) Kun standardstørrelse på alle lav- og høytrykksuttakene
- Kategori:
- Dykkerutstyr
Prisutvikling
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (3 390,00 kr).
Ofte stilte spørsmål
Hvor mye cashback får jeg på Apeks DS4 1 trinn?
Du får 7 % cashback hos Nemo NO når du starter kjøpet via Sparebørsen. Cashbacken kommer på toppen av prisen du uansett betaler, og utbetales til bankkonto når kjøpet er godkjent.
Hva har Apeks DS4 1 trinn kostet de siste 30 dagene?
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (3 390,00 kr). Snittprisen siste 30 dager har vært 3 390,00 kr, med laveste på 3 390,00 kr og høyeste på 3 390,00 kr.
Er Apeks DS4 1 trinn på lager hos Nemo NO?
Ja, Apeks DS4 1 trinn er på lager hos Nemo NO nå. Lagerstatus kan endre seg — du ser alltid oppdatert status hos Nemo NO når du klikker deg videre.
Hvordan får jeg cashback når jeg kjøper Apeks DS4 1 trinn?
Logg inn på Sparebørsen og klikk deg videre til Nemo NO fra denne siden. Handle som vanlig og fullfør kjøpet — cashbacken registreres automatisk og dukker opp på saldoen din når Nemo NO har bekreftet ordren.