
Los Angeles lenestol 1,5-seter offwhite
Laveste pris siste 30 dager: 1 290,00 kr
7% cashback hos Nemo NO
Til Nemo NO →Om Los Angeles lenestol 1,5-seter offwhite
Lenestolen Los Angeles i fargen offwhite er en av nyhetene våre fra Newport Premium Furniture. Det er en klassisk modell i tidløst design, utviklet med fokus på kvalitet, komfort og design. Lenestolen har ben av svartbeiset bøk. Sitteputen består av skum i en sandwichkonstruksjon. Det betyr at skummet er pakket inn i flere lag for å holde formen og kunne gi jevn og behagelig støtte. Ryggputen er laget av silikon som gir en myk og omsluttende følelse. Lenestolen har avtakbar sitte- og ryggpute. Rensing anbefales.
- Merke:
- Newport
- Kategori:
- Møbler - Lenestoler - Stofflenestoler
Prisutvikling
Prisen ligger 954 % over laveste pris siste 30 dager (1 290,00 kr).
Også hos
Ofte stilte spørsmål
Hvor mye cashback får jeg på Los Angeles lenestol 1,5-seter offwhite?
Du får 7 % cashback hos Nemo NO når du starter kjøpet via Sparebørsen. Cashbacken kommer på toppen av prisen du uansett betaler, og utbetales til bankkonto når kjøpet er godkjent.
Hva har Los Angeles lenestol 1,5-seter offwhite kostet de siste 30 dagene?
Prisen ligger 954 % over laveste pris siste 30 dager (1 290,00 kr). Snittprisen siste 30 dager har vært 17 904,00 kr, med laveste på 1 290,00 kr og høyeste på 19 429,00 kr.
Er Los Angeles lenestol 1,5-seter offwhite på lager hos Nemo NO?
Ja, Los Angeles lenestol 1,5-seter offwhite er på lager hos Nemo NO nå. Lagerstatus kan endre seg — du ser alltid oppdatert status hos Nemo NO når du klikker deg videre.
Hvordan får jeg cashback når jeg kjøper Los Angeles lenestol 1,5-seter offwhite?
Logg inn på Sparebørsen og klikk deg videre til Nemo NO fra denne siden. Handle som vanlig og fullfør kjøpet — cashbacken registreres automatisk og dukker opp på saldoen din når Nemo NO har bekreftet ordren.