
Whetman Sea Contact Tow MK11
Laveste pris siste 30 dager: 749,00 kr
7% cashback hos Nemo NO
Til Nemo NO →Om Whetman Sea Contact Tow MK11
Hurtigspenne i rustfritt stål med snor. Justerbar lengde. Fargekodet stropp for babord og styrbord. To Whetman Equipment Kraken-karabinkroker som ikke setter seg fast.
- Kategori:
- Padling
Prisutvikling
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (749,00 kr).
Ofte stilte spørsmål
Hvor mye cashback får jeg på Whetman Sea Contact Tow MK11?
Du får 7 % cashback hos Nemo NO når du starter kjøpet via Sparebørsen. Cashbacken kommer på toppen av prisen du uansett betaler, og utbetales til bankkonto når kjøpet er godkjent.
Hva har Whetman Sea Contact Tow MK11 kostet de siste 30 dagene?
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (749,00 kr). Snittprisen siste 30 dager har vært 749,00 kr, med laveste på 749,00 kr og høyeste på 749,00 kr.
Er Whetman Sea Contact Tow MK11 på lager hos Nemo NO?
Ja, Whetman Sea Contact Tow MK11 er på lager hos Nemo NO nå. Lagerstatus kan endre seg — du ser alltid oppdatert status hos Nemo NO når du klikker deg videre.
Hvordan får jeg cashback når jeg kjøper Whetman Sea Contact Tow MK11?
Logg inn på Sparebørsen og klikk deg videre til Nemo NO fra denne siden. Handle som vanlig og fullfør kjøpet — cashbacken registreres automatisk og dukker opp på saldoen din når Nemo NO har bekreftet ordren.