
Axis M3098-lv Dome-kamera Med Ir-belysning
Laveste pris siste 30 dager: 7 494 kr
1.4% cashback hos Dustin NO
Til Dustin NO →Om Axis M3098-lv Dome-kamera Med Ir-belysning
8 MP bildekvalitet med WDR og Lightfinder 2.0 for klare bilder i svakt lys Innebygd IR gir overvåking i totalt mørke opptil 15 m AI-basert lyd- og videoanalyse oppdager, klassifiserer og varsler om hendelser Kompakt kuppelkamera passer til diskrete installasjoner i tak eller på vegg PoE-strømforsyning, lavt typisk forbruk på 3,4 W, med maskinvarebasert Edge Vault-sikkerhet
- Merke:
- Axis
- Kategori:
- Audio & video
Prisutvikling
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (7 494 kr).
Prisen har vært stabil siden vi begynte å følge den.
Ofte stilte spørsmål
Hvor mye cashback får jeg på Axis M3098-lv Dome-kamera Med Ir-belysning?
Du får 1.4 % cashback hos Dustin NO når du starter kjøpet via Sparebørsen. Cashbacken kommer på toppen av prisen du uansett betaler, og utbetales til bankkonto når kjøpet er godkjent.
Hva har Axis M3098-lv Dome-kamera Med Ir-belysning kostet de siste 30 dagene?
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (7 494 kr). Snittprisen siste 30 dager har vært 7 494 kr, med laveste på 7 494 kr og høyeste på 7 494 kr.
Er Axis M3098-lv Dome-kamera Med Ir-belysning på lager hos Dustin NO?
Ja, Axis M3098-lv Dome-kamera Med Ir-belysning er på lager hos Dustin NO nå. Lagerstatus kan endre seg — du ser alltid oppdatert status hos Dustin NO når du klikker deg videre.
Hvordan får jeg cashback når jeg kjøper Axis M3098-lv Dome-kamera Med Ir-belysning?
Logg inn på Sparebørsen og klikk deg videre til Dustin NO fra denne siden. Handle som vanlig og fullfør kjøpet — cashbacken registreres automatisk og dukker opp på saldoen din når Dustin NO har bekreftet ordren.