
Moisturising Gel, 50ml
Laveste pris siste 30 dager: 376 kr
5.6% cashback hos Parfym.no
Til Parfym.no →Om Moisturising Gel, 50ml
En naturlig, fuktighetsgivende geléformel som jevner ut hudens tekstur, forbedrer elastisiteten og støtter hudens fornyelse med kollagen-boostende ingredienser – for en sunn og feilfri glød. Denne lette fuktighetskremen absorberes raskt og låser inn langvarig fukt. Beriket med et villbærkompleks som gir glød, og peptider som fremmer en fastere og sunnere hud. Passer alle hudtyper, også sensitiv. Bruk som steg tre i vårt Cold Sea Glow-ritual – en forfriskende hudpleieopplevelse inspirert av følelsen av svalt havvann. Formelen hjelper med å gjenopprette hudens elastisitet, jevne ut strukturen og gi et fastere, mer tonet og duggfriskt utseende.
- Merke:
- L:a Bruket
- Kategori:
- Hudpleie - Ansikt - Dagkrem
Prisutvikling
Prisen er på sitt høyeste de siste 30 dagene. Laveste var 376 kr.
Ofte stilte spørsmål
Hvor mye cashback får jeg på Moisturising Gel, 50ml?
Du får 5.6 % cashback hos Parfym.no når du starter kjøpet via Sparebørsen. Cashbacken kommer på toppen av prisen du uansett betaler, og utbetales til bankkonto når kjøpet er godkjent.
Hva har Moisturising Gel, 50ml kostet de siste 30 dagene?
Prisen er på sitt høyeste de siste 30 dagene. Laveste var 376 kr. Snittprisen siste 30 dager har vært 461 kr, med laveste på 376 kr og høyeste på 546 kr.
Er Moisturising Gel, 50ml på lager hos Parfym.no?
Ja, Moisturising Gel, 50ml er på lager hos Parfym.no nå. Lagerstatus kan endre seg — du ser alltid oppdatert status hos Parfym.no når du klikker deg videre.
Hvordan får jeg cashback når jeg kjøper Moisturising Gel, 50ml?
Logg inn på Sparebørsen og klikk deg videre til Parfym.no fra denne siden. Handle som vanlig og fullfør kjøpet — cashbacken registreres automatisk og dukker opp på saldoen din når Parfym.no har bekreftet ordren.