
Madagascar Centella Hyalu-Cica Cloudy Mist, 120ml
Laveste pris siste 30 dager: 236 kr
5.6% cashback hos Parfym.no
Til Parfym.no →Om Madagascar Centella Hyalu-Cica Cloudy Mist, 120ml
Inneholder 40% konsentrert Camellia Sinensis-bladvann (grønn te) for fuktighet hele dagen - Hyalu-Cica formel beroliger og fukter tørr og sensitiv hud - Ultrafin tåkespraydyse gir bred dekning - Sertifiserte anti-aldringsfordeler ved korreksjon og forebygging av rynker og fine linjer.
- Merke:
- SKIN1004
- Kategori:
- Hudpleie - Ansikt - Ansiktsmist
Prisutvikling
Prisen er på sitt høyeste de siste 30 dagene. Laveste var 236 kr.
Også hos
Ofte stilte spørsmål
Hvor mye cashback får jeg på Madagascar Centella Hyalu-Cica Cloudy Mist, 120ml?
Du får 5.6 % cashback hos Parfym.no når du starter kjøpet via Sparebørsen. Cashbacken kommer på toppen av prisen du uansett betaler, og utbetales til bankkonto når kjøpet er godkjent.
Hva har Madagascar Centella Hyalu-Cica Cloudy Mist, 120ml kostet de siste 30 dagene?
Prisen er på sitt høyeste de siste 30 dagene. Laveste var 236 kr. Snittprisen siste 30 dager har vært 275 kr, med laveste på 236 kr og høyeste på 314 kr.
Er Madagascar Centella Hyalu-Cica Cloudy Mist, 120ml på lager hos Parfym.no?
Ja, Madagascar Centella Hyalu-Cica Cloudy Mist, 120ml er på lager hos Parfym.no nå. Lagerstatus kan endre seg — du ser alltid oppdatert status hos Parfym.no når du klikker deg videre.
Hvordan får jeg cashback når jeg kjøper Madagascar Centella Hyalu-Cica Cloudy Mist, 120ml?
Logg inn på Sparebørsen og klikk deg videre til Parfym.no fra denne siden. Handle som vanlig og fullfør kjøpet — cashbacken registreres automatisk og dukker opp på saldoen din når Parfym.no har bekreftet ordren.