
StyleSign Shaping Cream, 75ml
Laveste pris siste 30 dager: 197 kr
5.6% cashback hos Parfym.no
Til Parfym.no →Om StyleSign Shaping Cream, 75ml
Gir umiddelbart en strukturert look med glans og sterkt, men fleksibelt hold i opptil 72 timer. » Vegansk formel* » CO2 kompensert** » Dermatologisk testet » Utviklet og produsert i Tyskland Holdfaktor: 4/5 Glansnivå: 3/3 Hvis du likte Goldwell StyleSign Superego, vil du elske Goldwell StyleSign Shaping Cream. *Ingen ingredienser av animalsk opprinnelse **Ofte også kalt «kabonnøytral», beskriver reduksjonen og kompensasjonen av karbonutslipp til null; vitenskapelig sett referer «klimanøytral» til alle drivhusgasser, ikke bare karbondioksid.
- Merke:
- Goldwell
- Kategori:
- Hårpleie - Styling - Hårvoks
Prisutvikling
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (197 kr).
Ofte stilte spørsmål
Hvor mye cashback får jeg på StyleSign Shaping Cream, 75ml?
Du får 5.6 % cashback hos Parfym.no når du starter kjøpet via Sparebørsen. Cashbacken kommer på toppen av prisen du uansett betaler, og utbetales til bankkonto når kjøpet er godkjent.
Hva har StyleSign Shaping Cream, 75ml kostet de siste 30 dagene?
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (197 kr). Snittprisen siste 30 dager har vært 197 kr, med laveste på 197 kr og høyeste på 197 kr.
Er StyleSign Shaping Cream, 75ml på lager hos Parfym.no?
Ja, StyleSign Shaping Cream, 75ml er på lager hos Parfym.no nå. Lagerstatus kan endre seg — du ser alltid oppdatert status hos Parfym.no når du klikker deg videre.
Hvordan får jeg cashback når jeg kjøper StyleSign Shaping Cream, 75ml?
Logg inn på Sparebørsen og klikk deg videre til Parfym.no fra denne siden. Handle som vanlig og fullfør kjøpet — cashbacken registreres automatisk og dukker opp på saldoen din når Parfym.no har bekreftet ordren.