
Dualsenses Just Smooth 60Sec Treatment, 200ml
Laveste pris siste 30 dager: 262,00 kr
5.6% cashback hos Parfym.no
Til Parfym.no →Om Dualsenses Just Smooth 60Sec Treatment, 200ml
Denne nylig definerte serien er spesielt designet for uregjerlig og brusete hår. Gir kontroll, demper frizz og gir enestående mykhet og strålende glans. Innpakning for uregjerlig og krusete hår med en blanding av microPROtec complex og Kukui Nut Oil. Gjenoppretter håret umiddelbart til 100% på 60 sekunder, noe som gjør det letthånterlig og kontrollere krus.
- Merke:
- Goldwell
- Kategori:
- Hårpleie - Hårbehandling - Hårmaske
Prisutvikling
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (262,00 kr).
Ofte stilte spørsmål
Hvor mye cashback får jeg på Dualsenses Just Smooth 60Sec Treatment, 200ml?
Du får 5.6 % cashback hos Parfym.no når du starter kjøpet via Sparebørsen. Cashbacken kommer på toppen av prisen du uansett betaler, og utbetales til bankkonto når kjøpet er godkjent.
Hva har Dualsenses Just Smooth 60Sec Treatment, 200ml kostet de siste 30 dagene?
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (262,00 kr). Snittprisen siste 30 dager har vært 262,00 kr, med laveste på 262,00 kr og høyeste på 262,00 kr.
Er Dualsenses Just Smooth 60Sec Treatment, 200ml på lager hos Parfym.no?
Ja, Dualsenses Just Smooth 60Sec Treatment, 200ml er på lager hos Parfym.no nå. Lagerstatus kan endre seg — du ser alltid oppdatert status hos Parfym.no når du klikker deg videre.
Hvordan får jeg cashback når jeg kjøper Dualsenses Just Smooth 60Sec Treatment, 200ml?
Logg inn på Sparebørsen og klikk deg videre til Parfym.no fra denne siden. Handle som vanlig og fullfør kjøpet — cashbacken registreres automatisk og dukker opp på saldoen din når Parfym.no har bekreftet ordren.