
Vitamin75 Maximizing Cream, 50ml
Laveste pris siste 30 dager: 248 kr
5.6% cashback hos Parfym.no
Til Parfym.no →Om Vitamin75 Maximizing Cream, 50ml
Denne fuktighetskremen inneholder blant annet vitamin E og kan brukes både som dag- og nattkrem. Vitamin E kommer fra ingredienser som havtornekstrakt, solsikkefrø og macadamianøtteolje, og hjelper huden å absorbere vitamin C mer effektivt. . Den inneholder også 'tindved'. Hippophae rhamnoides, en vanlig busk rik på aminosyrer, fungerer som en utmerket naturlig peeling samtidig som den fremmer gjenoppbyggingen av hudceller for en mykere hud. Denne kremen maksimerer og øker effekten av vitamin C-serum, brukes med fordel i kombinasjon med f.eks Pure Vitamin C 21.5 Advanced Serum og Natural Vitamin 21.5 Enchancing Sheet Mask Fukter og styrker hudbarrieren Forhindrer ulike aldringstegn på huden og tap av elastisitet. Passer for alle hudtyper, inkludert sensitiv og irritert hud.
- Merke:
- By Wishtrend
- Kategori:
- Hudpleie - Ansikt - Dagkrem
Prisutvikling
Prisen er på sitt høyeste de siste 30 dagene. Laveste var 248 kr.
Ofte stilte spørsmål
Hvor mye cashback får jeg på Vitamin75 Maximizing Cream, 50ml?
Du får 5.6 % cashback hos Parfym.no når du starter kjøpet via Sparebørsen. Cashbacken kommer på toppen av prisen du uansett betaler, og utbetales til bankkonto når kjøpet er godkjent.
Hva har Vitamin75 Maximizing Cream, 50ml kostet de siste 30 dagene?
Prisen er på sitt høyeste de siste 30 dagene. Laveste var 248 kr. Snittprisen siste 30 dager har vært 279 kr, med laveste på 248 kr og høyeste på 310 kr.
Er Vitamin75 Maximizing Cream, 50ml på lager hos Parfym.no?
Ja, Vitamin75 Maximizing Cream, 50ml er på lager hos Parfym.no nå. Lagerstatus kan endre seg — du ser alltid oppdatert status hos Parfym.no når du klikker deg videre.
Hvordan får jeg cashback når jeg kjøper Vitamin75 Maximizing Cream, 50ml?
Logg inn på Sparebørsen og klikk deg videre til Parfym.no fra denne siden. Handle som vanlig og fullfør kjøpet — cashbacken registreres automatisk og dukker opp på saldoen din når Parfym.no har bekreftet ordren.