
Tobacco Vanilla, EdP 50ml
Laveste pris siste 30 dager: 814 kr
5.6% cashback hos Parfym.no
Til Parfym.no →Om Tobacco Vanilla, EdP 50ml
Nõberu Tobacco Vanilla er nøye designet for å være en ikonisk duft for den moderne mannen og kvinnen. Gjenspeiler morgen- eller kveldsrutinen din med å påføre din signaturduft. Den elegante sødmen fra vaniljen kombinert med den kremete tonkabønnen skaper en perfekt balanse med den rike musken. Duften er en sofistikert blanding som utstråler selvtillit og kraft. Denne sofistikerte unisex-duften kan sammenlignes med et moderne forhold mellom likeverdige i sine søte, men likevel krydrede toner. Med en elegant matching av vanilje og musk, er duften kjent, men likevel uventet og moderne i sin kompleksitet.
- Merke:
- Nõberu Stockholm
- Kategori:
- Parfyme og duft - Parfyme - Eau de Parfum
Prisutvikling
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (814 kr).
Ofte stilte spørsmål
Hvor mye cashback får jeg på Tobacco Vanilla, EdP 50ml?
Du får 5.6 % cashback hos Parfym.no når du starter kjøpet via Sparebørsen. Cashbacken kommer på toppen av prisen du uansett betaler, og utbetales til bankkonto når kjøpet er godkjent.
Hva har Tobacco Vanilla, EdP 50ml kostet de siste 30 dagene?
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (814 kr). Snittprisen siste 30 dager har vært 814 kr, med laveste på 814 kr og høyeste på 814 kr.
Er Tobacco Vanilla, EdP 50ml på lager hos Parfym.no?
Ja, Tobacco Vanilla, EdP 50ml er på lager hos Parfym.no nå. Lagerstatus kan endre seg — du ser alltid oppdatert status hos Parfym.no når du klikker deg videre.
Hvordan får jeg cashback når jeg kjøper Tobacco Vanilla, EdP 50ml?
Logg inn på Sparebørsen og klikk deg videre til Parfym.no fra denne siden. Handle som vanlig og fullfør kjøpet — cashbacken registreres automatisk og dukker opp på saldoen din når Parfym.no har bekreftet ordren.