
Porsgrunds Porselænsfabrik Victoria Hvit Dyp Tallerken 21cm
Laveste pris siste 30 dager: 94,00 kr
5.6% cashback hos Parfym.no
Til Parfym.no →Om Porsgrunds Porselænsfabrik Victoria Hvit Dyp Tallerken 21cm
Dyp tallerken på 21 cm fra serien Victoria og Porsgrunds Porselænsfabrik. Skålen omkranses av en bølget kant som sammen med det hvite porselenet danner et rent og klassisk uttrykk til bordet. Serviset kan rengjøres i oppvaskmaskin og tåler mikrobølgeovn.
- Merke:
- Porsgrunds Porselænsfabrik
- Kategori:
- Serviser - Servisedeler - dyp tallerken
Prisutvikling
Prisen er på sitt høyeste de siste 30 dagene. Laveste var 94,00 kr.
Også hos
Ofte stilte spørsmål
Hvor mye cashback får jeg på Porsgrunds Porselænsfabrik Victoria Hvit Dyp Tallerken 21cm?
Du får 5.6 % cashback hos Parfym.no når du starter kjøpet via Sparebørsen. Cashbacken kommer på toppen av prisen du uansett betaler, og utbetales til bankkonto når kjøpet er godkjent.
Hva har Porsgrunds Porselænsfabrik Victoria Hvit Dyp Tallerken 21cm kostet de siste 30 dagene?
Prisen er på sitt høyeste de siste 30 dagene. Laveste var 94,00 kr. Snittprisen siste 30 dager har vært 115,00 kr, med laveste på 94,00 kr og høyeste på 169,00 kr.
Er Porsgrunds Porselænsfabrik Victoria Hvit Dyp Tallerken 21cm på lager hos Parfym.no?
Ja, Porsgrunds Porselænsfabrik Victoria Hvit Dyp Tallerken 21cm er på lager hos Parfym.no nå. Lagerstatus kan endre seg — du ser alltid oppdatert status hos Parfym.no når du klikker deg videre.
Hvordan får jeg cashback når jeg kjøper Porsgrunds Porselænsfabrik Victoria Hvit Dyp Tallerken 21cm?
Logg inn på Sparebørsen og klikk deg videre til Parfym.no fra denne siden. Handle som vanlig og fullfør kjøpet — cashbacken registreres automatisk og dukker opp på saldoen din når Parfym.no har bekreftet ordren.