
Miracle Pure Skin Improving Foundation, 50 Natural Rose
Laveste pris siste 30 dager: 158 kr
5.6% cashback hos Parfym.no
Til Parfym.no →Om Miracle Pure Skin Improving Foundation, 50 Natural Rose
Tro på mirakler! Max Factor Miracle Pure Foundation er inspirert av hudpleie og er klinisk bevist å pleie huden mens du bruker den. Bare én dråpe gir huden fem fordeler: forbedret glød, fasthet, elastisitet, tetthet og smidighet. Den avanserte formelen inneholder 89 % hudpleieingredienser, inkludert et kollagenstimulerende kompleks, C‑vitamin og hyaluronsyre. Klinisk bevist å gi 24 timers fukt – den fyller umiddelbart ut huden og forbedrer fasthet og elastisitet dag for dag. Finnes i 20 nyanser med medium, byggbar dekning. SPF30 PA+++ UVA/UVB og dermatologisk testet.
- Merke:
- Max Factor
- Kategori:
- Sminke - Base - Foundation / Brunkrem
Prisutvikling
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (158 kr).
Ofte stilte spørsmål
Hvor mye cashback får jeg på Miracle Pure Skin Improving Foundation, 50 Natural Rose?
Du får 5.6 % cashback hos Parfym.no når du starter kjøpet via Sparebørsen. Cashbacken kommer på toppen av prisen du uansett betaler, og utbetales til bankkonto når kjøpet er godkjent.
Hva har Miracle Pure Skin Improving Foundation, 50 Natural Rose kostet de siste 30 dagene?
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (158 kr). Snittprisen siste 30 dager har vært 190 kr, med laveste på 158 kr og høyeste på 221 kr.
Er Miracle Pure Skin Improving Foundation, 50 Natural Rose på lager hos Parfym.no?
Ja, Miracle Pure Skin Improving Foundation, 50 Natural Rose er på lager hos Parfym.no nå. Lagerstatus kan endre seg — du ser alltid oppdatert status hos Parfym.no når du klikker deg videre.
Hvordan får jeg cashback når jeg kjøper Miracle Pure Skin Improving Foundation, 50 Natural Rose?
Logg inn på Sparebørsen og klikk deg videre til Parfym.no fra denne siden. Handle som vanlig og fullfør kjøpet — cashbacken registreres automatisk og dukker opp på saldoen din når Parfym.no har bekreftet ordren.