
Millésime Tabarome, EdP 100ml
Laveste pris siste 30 dager: 3 828,00 kr
5.6% cashback hos Parfym.no
Til Parfym.no →Om Millésime Tabarome, EdP 100ml
Hovednoter av ingefær utvikler seg til et hjerte av te, kaffe og rom, som bidrar til varmen i den fyldige basen, som består av sandeltre og tobakk. Med en maskulin og læraktig duft, skaper denne parfymen en overbærende og sofistikert duft, som er tidløs og av ekte eleganse.
- Merke:
- Creed
- Kategori:
- Parfyme og duft - Parfyme - Eau de Parfum
Prisutvikling
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (3 828,00 kr).
Ofte stilte spørsmål
Hvor mye cashback får jeg på Millésime Tabarome, EdP 100ml?
Du får 5.6 % cashback hos Parfym.no når du starter kjøpet via Sparebørsen. Cashbacken kommer på toppen av prisen du uansett betaler, og utbetales til bankkonto når kjøpet er godkjent.
Hva har Millésime Tabarome, EdP 100ml kostet de siste 30 dagene?
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (3 828,00 kr). Snittprisen siste 30 dager har vært 3 828,00 kr, med laveste på 3 828,00 kr og høyeste på 3 828,00 kr.
Er Millésime Tabarome, EdP 100ml på lager hos Parfym.no?
Ja, Millésime Tabarome, EdP 100ml er på lager hos Parfym.no nå. Lagerstatus kan endre seg — du ser alltid oppdatert status hos Parfym.no når du klikker deg videre.
Hvordan får jeg cashback når jeg kjøper Millésime Tabarome, EdP 100ml?
Logg inn på Sparebørsen og klikk deg videre til Parfym.no fra denne siden. Handle som vanlig og fullfør kjøpet — cashbacken registreres automatisk og dukker opp på saldoen din når Parfym.no har bekreftet ordren.