
Il Frutteto Citron & Bergamot Soap, 250g
Laveste pris siste 30 dager: 69,00 kr
5.6% cashback hos Parfym.no
Til Parfym.no →Om Il Frutteto Citron & Bergamot Soap, 250g
Energigivende såpe med aktive ingredienser. Denne strålende såpen med solrike noter av bergamot har en herlig frisk sitrusduft.
- Merke:
- Nesti Dante
- Kategori:
- Hudpleie - Kropp - Såpe
Prisutvikling
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (69,00 kr).
Ofte stilte spørsmål
Hvor mye cashback får jeg på Il Frutteto Citron & Bergamot Soap, 250g?
Du får 5.6 % cashback hos Parfym.no når du starter kjøpet via Sparebørsen. Cashbacken kommer på toppen av prisen du uansett betaler, og utbetales til bankkonto når kjøpet er godkjent.
Hva har Il Frutteto Citron & Bergamot Soap, 250g kostet de siste 30 dagene?
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (69,00 kr). Snittprisen siste 30 dager har vært 69,00 kr, med laveste på 69,00 kr og høyeste på 69,00 kr.
Er Il Frutteto Citron & Bergamot Soap, 250g på lager hos Parfym.no?
Ja, Il Frutteto Citron & Bergamot Soap, 250g er på lager hos Parfym.no nå. Lagerstatus kan endre seg — du ser alltid oppdatert status hos Parfym.no når du klikker deg videre.
Hvordan får jeg cashback når jeg kjøper Il Frutteto Citron & Bergamot Soap, 250g?
Logg inn på Sparebørsen og klikk deg videre til Parfym.no fra denne siden. Handle som vanlig og fullfør kjøpet — cashbacken registreres automatisk og dukker opp på saldoen din når Parfym.no har bekreftet ordren.