
Round Lab Birch Juice Moisturizing Sun Cushion SPF 50+ PA++++ 15 g
Laveste pris siste 30 dager: 278,86 kr
5.6% cashback hos Parfym.no
Til Parfym.no →Om Round Lab Birch Juice Moisturizing Sun Cushion SPF 50+ PA++++ 15 g
Round Lab Birch Juice Moisturizing Sun Cushion SPF 50+ PA++++ er en kompakt solkrem med SPF 50+ PA++++ som beskytter huden mot solen, aldringstegn og fine linjer. Denne solkremen bidrar også til å redusere pigmentflekker og rødhet. Vær oppmerksom på at solkremen er mineralbasert og kan etterlate et svakt hvitt skjær på fargede hudtoner. Denne solkremen er basert på Round Labs stjerneingrediens, bjørkejuice, som er rik på vitaminer, mineraler, aminosyrer og antioksidanter, noe som gjør den til en svært effektiv anti-aldringsingrediens samtidig som den fukter huden. Solkremen inneholder også hyaluronsyrer som tilfører fuktighet til huden og gir den en sunn glød. Takket være innholdet av vitamin C bidrar solkremen også til å redusere pigmentflekker, aknearr og rødhet. Vitamin C har også en høy konsentrasjon av antioksidanter og en naturlig eksfolierende effekt som bidrar til å bekjempe aldringstegn og urenheter. Solkremen er designet med en spiss applikator som gjør det enkelt å påføre produktet på alle hudkroker og konturer uten problemer. Solfiltre: Sinkoksid, titandioksid. **Fordeler:** - Kompakt solkrem i puteform - SPF 50+ og PA++++ - Svært høy UV-beskyttelse - Beskytter mot solen, aldringstegn og fine linjer - Fuktighetsgivende og beroligende - Reduserer pigmentflekker og rødhet - Med mineralbaserte solfiltre - For fet, kombinert, normal og tørr hud - Med spiss applikator - Fri for kunstig parfyme, essensielle oljer og uttørkende alkohol **Bruk:** - Bruk om morgenen før soleksponering - Samle litt produkt på den medfølgende applikatorsvampen og klapp over hele ansiktet - Påfør 2-3 lag for å være sikker på at du får full solbeskyttelse med solkremen din **Ingrediensliste:** Vann, sinkoksid, kaprylylmetikon, metyltrimetikon, titandioksid, butylenglykoldikaprylat/dikaprat, butyloktylsalisylat, polyglyceryl-4 diisostearat/polyhydroksystearat/sebacat, proppanediol, glyserin, metylmetakrylat-krysspolymer, diisostearylmalat, glyseryl Glukosid, etylheksylglyserin, Laminaria Japonica-ekstrakt, Ulmus Davidiana-rotekstrakt, Dioscorea Japonica-rotekstrakt, natriumhyaluronat, hyaluronsyre, dikaliumglycyrrhizat, allantoin, Portulaca Oleracea-ekstrakt, Betula Platyphylla Japonica-juice, askorbinsyre, butylenglykol, dimerdilinoleyldimerdilinoleat, magnesiumsulfat, aluminiumhydroksid, disteardimonium, hektoritt, stearinsyre, trietoksykaprylylsilan, polyglyseryl-6-polyricinoleat, 1,2-heksandiol, dikaprylylkarbonat, sorbitankaprylat.
- Merke:
- Round Lab
- Kategori:
- Hudpleie - Solprodukter - Solprodukter ansikt
Prisutvikling
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (278,86 kr).
Ofte stilte spørsmål
Hvor mye cashback får jeg på Round Lab Birch Juice Moisturizing Sun Cushion SPF 50+ PA++++ 15 g?
Du får 5.6 % cashback hos Parfym.no når du starter kjøpet via Sparebørsen. Cashbacken kommer på toppen av prisen du uansett betaler, og utbetales til bankkonto når kjøpet er godkjent.
Hva har Round Lab Birch Juice Moisturizing Sun Cushion SPF 50+ PA++++ 15 g kostet de siste 30 dagene?
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (278,86 kr). Snittprisen siste 30 dager har vært 279,00 kr, med laveste på 278,86 kr og høyeste på 278,86 kr.
Er Round Lab Birch Juice Moisturizing Sun Cushion SPF 50+ PA++++ 15 g på lager hos Parfym.no?
Ja, Round Lab Birch Juice Moisturizing Sun Cushion SPF 50+ PA++++ 15 g er på lager hos Parfym.no nå. Lagerstatus kan endre seg — du ser alltid oppdatert status hos Parfym.no når du klikker deg videre.
Hvordan får jeg cashback når jeg kjøper Round Lab Birch Juice Moisturizing Sun Cushion SPF 50+ PA++++ 15 g?
Logg inn på Sparebørsen og klikk deg videre til Parfym.no fra denne siden. Handle som vanlig og fullfør kjøpet — cashbacken registreres automatisk og dukker opp på saldoen din når Parfym.no har bekreftet ordren.