
BaByliss Style Secret Air
Laveste pris siste 30 dager: 1 185,78 kr
5.6% cashback hos Parfym.no
Til Parfym.no →Om BaByliss Style Secret Air
BaByliss Style Secret Air lager definerte krøller, myke strandbølger eller et mykt fønet utseende enkelt og uanstrengt. Nyt trygg og enkel styling med langvarige resultater og skinnende hår. Den pakker og styler håret automatisk rundt børsten for raske, flokefrie resultater. Perfekt for å lage krøller i salongkvalitet med minimal anstrengelse. Skånsom varme og luftstrøm jobber sammen for å style håret fra alle kanter, slik at krøller og bølger varer lenger, samtidig som håret beskyttes mot overdreven varme. Velg mellom 4 varme-/luftstrøminnstillinger, 4 timerinnstillinger og 3 rotasjonsretninger for å skape en rekke utseender – fra myke bølger til definerte krøller. Den keramiske sylinderen og luftstrømssystemet gir fire stylingmoduser, slik at du kan bruke den med kun luftstrøm, 170, 185 eller 200 grader. Med tre rotasjonsinnstillinger kan du tilpasse krøllretningen for et strandaktig, naturlig eller polert utseende. Fire timerinnstillinger hjelper deg med å lage forskjellige krøllformasjoner og gir deg kontroll over tettheten og definisjonen til hver krøll. **Detaljer:** - Automatisk krølltang - Avansert automatisk krøllteknologi - 25 mm keramisk sylinder - Ultrarask oppvarming - 4 varme- og luftstrøminnstillinger, inkludert kun luftinnstilling - 4 tidsinnstillinger - 3 rotasjonsinnstillinger - Automatisk avstenging - Varmebestandig matte - 2,4 m svingbar ledning - 3 års garanti
- Merke:
- BaByliss
- Kategori:
- Merker - Babyliss - Curling irons
Prisutvikling
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (1 185,78 kr).
Ofte stilte spørsmål
Hvor mye cashback får jeg på BaByliss Style Secret Air?
Du får 5.6 % cashback hos Parfym.no når du starter kjøpet via Sparebørsen. Cashbacken kommer på toppen av prisen du uansett betaler, og utbetales til bankkonto når kjøpet er godkjent.
Hva har BaByliss Style Secret Air kostet de siste 30 dagene?
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (1 185,78 kr). Snittprisen siste 30 dager har vært 1 186,00 kr, med laveste på 1 185,78 kr og høyeste på 1 185,78 kr.
Er BaByliss Style Secret Air på lager hos Parfym.no?
Ja, BaByliss Style Secret Air er på lager hos Parfym.no nå. Lagerstatus kan endre seg — du ser alltid oppdatert status hos Parfym.no når du klikker deg videre.
Hvordan får jeg cashback når jeg kjøper BaByliss Style Secret Air?
Logg inn på Sparebørsen og klikk deg videre til Parfym.no fra denne siden. Handle som vanlig og fullfør kjøpet — cashbacken registreres automatisk og dukker opp på saldoen din når Parfym.no har bekreftet ordren.