
Lantz Cph Lantz Cpf Pro Growth Lash Serum 10 ml
Laveste pris siste 30 dager: 483,91 kr
5.6% cashback hos Parfym.no
Til Parfym.no →Om Lantz Cph Lantz Cpf Pro Growth Lash Serum 10 ml
Lantz Cpf Pro Growth Lash Serum er et innovativt og oljefritt vippeserum som gir dine vipper en ny dimensjon av lengde, styrke og fylde. Den effektive formelen, beriket med Myristoyl Pentapeptide-17 og Provitamin B5, arbeider i dybden for å nære og beskytte hver enkelt hårstrå, slik at vippene dine fremstår sunnere og mer spenstige. Serumet er laget for både øyenvipper, øyenbryn og skjegg, noe som gjør det til en allsidig løsning for de som ønsker tettere og mer harmonisk hårvekst. Fri for olje og skadelige ingredienser, den er skånsom nok til daglig bruk og ideell for de som bruker vippeextensions da den ikke påvirker holdbarheten. Perfekt for både menn og kvinner som ønsker en naturlig boost uten kompromisser. Med en duftfri og nærende formel gir dette serumet håret ditt de beste forutsetningene for å vokse seg sterkt og fyldig. **Fordeler:** - Vippeserum - Oljefri formel, ideell for naturlige vipper og vippeextensions - Stimulerer vekst, øker lengden og styrker vipper, øyenbryn og skjegg - Inneholder Myristoyl Pentapeptide-17 og Provitamin B5 for dyp næring - Egnet for både menn og kvinner - Fri for daglig bruk av parfyme -** En effektiv ingrediens liten mengde med børsteapplikatoren langs den øvre vippekanten, som en eyeliner - Bruk en gang daglig, helst om kvelden på ren hud **Ingrediensliste:** AQUA(VANN), MYRISTOYL PENTAPEPTIDE-17, GLYCERIN, PANTENOL, FENOKSYETANOL, CAPRYLYTEGLYKOL,.
- Merke:
- Lantz Cph
- Kategori:
- Sminke - Øyne - Pleie & serum
Prisutvikling
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (483,91 kr).
Ofte stilte spørsmål
Hvor mye cashback får jeg på Lantz Cph Lantz Cpf Pro Growth Lash Serum 10 ml?
Du får 5.6 % cashback hos Parfym.no når du starter kjøpet via Sparebørsen. Cashbacken kommer på toppen av prisen du uansett betaler, og utbetales til bankkonto når kjøpet er godkjent.
Hva har Lantz Cph Lantz Cpf Pro Growth Lash Serum 10 ml kostet de siste 30 dagene?
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (483,91 kr). Snittprisen siste 30 dager har vært 484,00 kr, med laveste på 483,91 kr og høyeste på 483,91 kr.
Er Lantz Cph Lantz Cpf Pro Growth Lash Serum 10 ml på lager hos Parfym.no?
Ja, Lantz Cph Lantz Cpf Pro Growth Lash Serum 10 ml er på lager hos Parfym.no nå. Lagerstatus kan endre seg — du ser alltid oppdatert status hos Parfym.no når du klikker deg videre.
Hvordan får jeg cashback når jeg kjøper Lantz Cph Lantz Cpf Pro Growth Lash Serum 10 ml?
Logg inn på Sparebørsen og klikk deg videre til Parfym.no fra denne siden. Handle som vanlig og fullfør kjøpet — cashbacken registreres automatisk og dukker opp på saldoen din når Parfym.no har bekreftet ordren.