
Biotherm Aquasource Hydra Barrier Cleanser 150 ml
Laveste pris siste 30 dager: 339,89 kr
5.6% cashback hos Parfym.no
Til Parfym.no →Om Biotherm Aquasource Hydra Barrier Cleanser 150 ml
Biotherm Aquasource Hydra Barrier Cleanser er en ansiktsrens som er beroligende og rensende med Bio-Ceramides. Aquasource Hydra Barrier Facial Cleanser er en ikke-tørkende krem-til-skum-rens som gir beroligende fordeler til hudbarrieren din fra første gangs bruk. Denne skånsomt rensende, men effektive rensen tørker ikke ut huden og etterlater den oppfrisket og balansert. Designet for å skånsomt rense og opprettholde integriteten til hudbarrieren, Aquasource Hydra Barrier Cleanser kombinerer Biotech Plankton™, Bio-Ceramides og Niacinamid for å rense uten å tørke ut huden. Den kremete teksturen forvandles til et delikat skum ved kontakt med vann, noe som gjør den til en beroligende og rensende løsning. 84 % opplevde en reduksjon i rødhet forårsaket av rensing**. Etter 1 påføring*: 96 % føler at produktet renser huden skånsomt. 85 % føler at huden deres er hydrert og at huden føles mer behagelig og mindre stram. Etter 28 dagers bruk**: 86 % føler at huden er i balanse mellom tørre og fete områder 94 % føler at huden er mykere, 90 % føler at huden er glattere 90 % føler at huden har en friskere hudfarge * Selvevaluering av kvinner etter første gangs bruk. ** Egenvurdering av 51 kvinner etter 28 dagers bruk. Blue Commitments: Aquasource Hydra Barrier Cleansers har en 99 % biologisk nedbrytbar*** formel. Den renser huden din skånsomt og gjenspeiler Biotherms blå forpliktelser om bærekraft og respekt for vannlevende organismer. *** I henhold til OECD 301 eller tilsvarende ISO-tester. **Fordeler:** - Ansiktsrens med Bio-Ceramides - Ikke-tørkende krem-til-skum - Bevarer hudbarrieren - Reduserer rødhet ved rens - 96% opplever skånsom rens - 85% opplever huden hydrert - 86% opplever hudbalanse - 94% opplever mykere hud - 90% glattere hud - 90% hudpleie: 90% glattere hud produktet med vann for å forvandle den kremete konsistensen til et fyldig renseskum som ikke tørker ut huden. - Trinn 2: Masser renseskummet inn i ansiktet med sirkulære bevegelser og skyll med lunkent vann - Ved kontakt med øynene, skyll umiddelbart og grundig **Ingrediensliste:** - 2050639 13 - INGREDIENSER: GLYCERIN • VANN / VANN • NATRIUM SIKKERT • CEARSID • CEARCID • NIACINAMID • HYDROXYACETOPHENON • PALMITINSYRE • CAPRYLYL GLYKOL • KARBOMER • SIMMONDSIA CHINENSIS FRØOLJE / JOJOBA FRØOLJE • TRITICUM VULGARE FRØEKSTRAKT / HVETEFRØEKSTRAKT • MYRICINAMID EKSTRAKT • MYRICINAMID • MYRICINAMID • / DUFT (FIL Z296559/1).
- Merke:
- Biotherm
- Kategori:
- Merker - Biotherm - Face - Ansiktsrens
Prisutvikling
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (339,89 kr).
Også hos
Ofte stilte spørsmål
Hvor mye cashback får jeg på Biotherm Aquasource Hydra Barrier Cleanser 150 ml?
Du får 5.6 % cashback hos Parfym.no når du starter kjøpet via Sparebørsen. Cashbacken kommer på toppen av prisen du uansett betaler, og utbetales til bankkonto når kjøpet er godkjent.
Hva har Biotherm Aquasource Hydra Barrier Cleanser 150 ml kostet de siste 30 dagene?
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (339,89 kr). Snittprisen siste 30 dager har vært 340,00 kr, med laveste på 339,89 kr og høyeste på 339,89 kr.
Er Biotherm Aquasource Hydra Barrier Cleanser 150 ml på lager hos Parfym.no?
Ja, Biotherm Aquasource Hydra Barrier Cleanser 150 ml er på lager hos Parfym.no nå. Lagerstatus kan endre seg — du ser alltid oppdatert status hos Parfym.no når du klikker deg videre.
Hvordan får jeg cashback når jeg kjøper Biotherm Aquasource Hydra Barrier Cleanser 150 ml?
Logg inn på Sparebørsen og klikk deg videre til Parfym.no fra denne siden. Handle som vanlig og fullfør kjøpet — cashbacken registreres automatisk og dukker opp på saldoen din når Parfym.no har bekreftet ordren.