
White Tea, EdT 30ml
Laveste pris siste 30 dager: 263,00 kr
5.6% cashback hos Parfym.no
Til Parfym.no →Om White Tea, EdT 30ml
White Tea-duften er fremstilt for å reflektere rolig enkelhet med en frisk og sprudlende italiensk mandarin supplert av de sensuelle notene av Sea Breeze Accord. Duftens herlige Zen-lignende hjerte av White Tea-ekstrakt, Turkish Rose Absolute og Mate Absolute Paraguay tar deg med til et sted fylt av luksus, samtidig som de beroligende notene av Madras Wood, Ambrette Seed Absolute og en trio av Tranquility Musks avslutter duften på en harmonisk måte. Pust inn. Pust ut. Til kvinnen som ønsker å hengi seg til øyeblikket.
- Merke:
- Elizabeth Arden
- Kategori:
- Parfyme og duft - Parfyme - Eau de Toilette
Prisutvikling
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (263,00 kr).
Ofte stilte spørsmål
Hvor mye cashback får jeg på White Tea, EdT 30ml?
Du får 5.6 % cashback hos Parfym.no når du starter kjøpet via Sparebørsen. Cashbacken kommer på toppen av prisen du uansett betaler, og utbetales til bankkonto når kjøpet er godkjent.
Hva har White Tea, EdT 30ml kostet de siste 30 dagene?
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (263,00 kr). Snittprisen siste 30 dager har vært 263,00 kr, med laveste på 263,00 kr og høyeste på 263,00 kr.
Er White Tea, EdT 30ml på lager hos Parfym.no?
Ja, White Tea, EdT 30ml er på lager hos Parfym.no nå. Lagerstatus kan endre seg — du ser alltid oppdatert status hos Parfym.no når du klikker deg videre.
Hvordan får jeg cashback når jeg kjøper White Tea, EdT 30ml?
Logg inn på Sparebørsen og klikk deg videre til Parfym.no fra denne siden. Handle som vanlig og fullfør kjøpet — cashbacken registreres automatisk og dukker opp på saldoen din når Parfym.no har bekreftet ordren.