
A-DERMA Dermalibour+ Repairing CICA-Lip Balm 15 ml
Laveste pris siste 30 dager: 158,33 kr
5.6% cashback hos Parfym.no
Til Parfym.no →Om A-DERMA Dermalibour+ Repairing CICA-Lip Balm 15 ml
A-DERMA Dermalibour+ Repairing CICA-Lip Balm er en ultra-nærende og beroligende leppepomade for irriterte, veldig tørre og sprukne lepper hos både voksne, barn og spedbarn. Formelen med Rhealba® havrekimekstrakt, jojobaolje, sheasmør og solsikkeolje gir intensiv pleie for irriterte, sprukne, sprukne og svært tørre lepper forårsaket av værforhold, tørkende medisinske behandlinger osv. Den har også en beroligende effekt og bidrar til å fremme huden reparasjon etter 24 timer, mens innholdet i bl.a. rensing av sinksulfat bidrar til å begrense spredningen av bakterier. Denne leppepomaden er lett å smøre på, absorberer raskt og etterlater en beskyttende film på leppene uten hvite rester. Den er svært vanntett, gir opptil 48 timer med langvarig barriereeffekt og beroliger umiddelbart leppene. Leppepomade er dermatologisk og pediatrisk testet. Den inneholder 97% naturlige ingredienser og er formulert uten parfyme og mineraloljer. **Fordeler:** - Leppepomade - For irriterte, sprukne, sprukne og veldig tørre lepper - Øyeblikkelig beroligende - Intensivt nærende og pleiende - Fremmer hudreparasjon - Begrenser spredning av bakterier - Opptil 48 timer med langvarig barriereeffekt - Passer for voksne, barn og spedbarn - Veldig vanntett - Lett å smøre, absorberes raskt - 97 % naturlige ingredienser - Uten parfyme og mineraloljer **Bruk:** - Påfør så ofte som nødvendig **Ingrediensliste:** RICINUS COMMUNIS ( CASTOR) FRØOLJE (RICINUS COMMUNIS FRØOLJE ). VANN (AQUA). BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) OLJE (BUTYROSPERMUM PARKII OLJE). GLYSERIN. SIMMONDSIA CHINENSIS (JOJOBA) FRØOLJE (SIMMONDSIA CHINENSIS FRØOLJE). BEVOKS (CERA ALBA). POLYGLYCERYL-2 DIPOLYHYDROKSYSTEARAT. BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) SMØR (BUTYROSPERMUM PARKII SMØR). DISTEARDIMONIUM HEKTORITT. MAGNESIUMSULFAT. AVENA SATIVA (HAVRE) BLAD/STAMKEKSTRAKT (AVENA SATIVA BLAD/STAMKEKSTRAKT). SINKSULFAT. BENSOSYRE. GLYCYRRHETINSYRE. HELIANTHUS ANNUUS (SOLSIKKE) FRØOLJE (HELIANTHUS ANNUUS FRØOLJE). HYDROKSYKAPRISYRE. TOKOFEROL. XANTANGUMMI.
- Merke:
- ADERMA
- Kategori:
- Hudpleie - Dermatologisk hudpleie - Sensitiv hud
Prisutvikling
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (158,33 kr).
Ofte stilte spørsmål
Hvor mye cashback får jeg på A-DERMA Dermalibour+ Repairing CICA-Lip Balm 15 ml?
Du får 5.6 % cashback hos Parfym.no når du starter kjøpet via Sparebørsen. Cashbacken kommer på toppen av prisen du uansett betaler, og utbetales til bankkonto når kjøpet er godkjent.
Hva har A-DERMA Dermalibour+ Repairing CICA-Lip Balm 15 ml kostet de siste 30 dagene?
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (158,33 kr). Snittprisen siste 30 dager har vært 158,00 kr, med laveste på 158,33 kr og høyeste på 158,33 kr.
Er A-DERMA Dermalibour+ Repairing CICA-Lip Balm 15 ml på lager hos Parfym.no?
Ja, A-DERMA Dermalibour+ Repairing CICA-Lip Balm 15 ml er på lager hos Parfym.no nå. Lagerstatus kan endre seg — du ser alltid oppdatert status hos Parfym.no når du klikker deg videre.
Hvordan får jeg cashback når jeg kjøper A-DERMA Dermalibour+ Repairing CICA-Lip Balm 15 ml?
Logg inn på Sparebørsen og klikk deg videre til Parfym.no fra denne siden. Handle som vanlig og fullfør kjøpet — cashbacken registreres automatisk og dukker opp på saldoen din når Parfym.no har bekreftet ordren.