
Caudalíe Beauty Elixir 100 ml
Laveste pris siste 30 dager: 355,40 kr
5.6% cashback hos Parfym.no
Til Parfym.no →Om Caudalíe Beauty Elixir 100 ml
Caudalíe Beauty Elixir er et av Caudalies ikoniske produkter, en hudpleiemist elsket av mange for allsidig bruk og effektive resultater. Denne ikoniske misten er laget av 100 % naturlige ingredienser og er beriket med plantebaserte ekstrakter som jobber sammen for å forbedre hudens utseende og helse. Beauty Elixir passer for alle hudtyper siden den har en fantastisk formel designet for å fremme en naturlig glød i huden samtidig som den strammer opp porene for en mer jevn og jevn hudtekstur. Ved å påføre Beauty Elixir på huden før sminke, kan du lage en ideell base som fukter og forbereder huden for feilfri sminkepåføring. Etter påføring av sminke kan misten også brukes for å sikre at utseendet ditt varer hele dagen, og gir langvarig friskhet og glød. **Fordeler:** - Multifunksjonell mist - Gir glød, strammer opp porene og fikserer sminke - Passer for alle hudtyper - Vegansk formel - Dermatologisk testet - Tilgjengelig i to størrelser **Bruk:** - Kan sprayes før og/eller etter sminke - Spray fra en avstand på 20 cm - Husk å lukke øynene mens du bruker produktet
- Merke:
- Caudalie
- Kategori:
- Hudpleie - Hudtyper - Alle hudtyper
Prisutvikling
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (355,40 kr).
Ofte stilte spørsmål
Hvor mye cashback får jeg på Caudalíe Beauty Elixir 100 ml?
Du får 5.6 % cashback hos Parfym.no når du starter kjøpet via Sparebørsen. Cashbacken kommer på toppen av prisen du uansett betaler, og utbetales til bankkonto når kjøpet er godkjent.
Hva har Caudalíe Beauty Elixir 100 ml kostet de siste 30 dagene?
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (355,40 kr). Snittprisen siste 30 dager har vært 355,00 kr, med laveste på 355,40 kr og høyeste på 355,40 kr.
Er Caudalíe Beauty Elixir 100 ml på lager hos Parfym.no?
Ja, Caudalíe Beauty Elixir 100 ml er på lager hos Parfym.no nå. Lagerstatus kan endre seg — du ser alltid oppdatert status hos Parfym.no når du klikker deg videre.
Hvordan får jeg cashback når jeg kjøper Caudalíe Beauty Elixir 100 ml?
Logg inn på Sparebørsen og klikk deg videre til Parfym.no fra denne siden. Handle som vanlig og fullfør kjøpet — cashbacken registreres automatisk og dukker opp på saldoen din når Parfym.no har bekreftet ordren.