
Darts Float Stoppers Fluo 9pcs
Laveste pris siste 30 dager: 46,36 kr
5.6% cashback hos Tacticalstore
Til Tacticalstore →Om Darts Float Stoppers Fluo 9pcs
Långsmala flötesstopp speciellt utvecklat för flätlinor och andra tunna linor. Nu i fluorocerande färger. Gul, grön och röd.
- Merke:
- Darts
- Kategori:
- Fishing > Angling & specimen fishing > Float stoppers
Prisutvikling
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (46,36 kr).
Ofte stilte spørsmål
Hvor mye cashback får jeg på Darts Float Stoppers Fluo 9pcs?
Du får 5.6 % cashback hos Tacticalstore når du starter kjøpet via Sparebørsen. Cashbacken kommer på toppen av prisen du uansett betaler, og utbetales til bankkonto når kjøpet er godkjent.
Hva har Darts Float Stoppers Fluo 9pcs kostet de siste 30 dagene?
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (46,36 kr). Snittprisen siste 30 dager har vært 46 kr, med laveste på 46,36 kr og høyeste på 46,58 kr.
Er Darts Float Stoppers Fluo 9pcs på lager hos Tacticalstore?
Ja, Darts Float Stoppers Fluo 9pcs er på lager hos Tacticalstore nå. Lagerstatus kan endre seg — du ser alltid oppdatert status hos Tacticalstore når du klikker deg videre.
Hvordan får jeg cashback når jeg kjøper Darts Float Stoppers Fluo 9pcs?
Logg inn på Sparebørsen og klikk deg videre til Tacticalstore fra denne siden. Handle som vanlig og fullfør kjøpet — cashbacken registreres automatisk og dukker opp på saldoen din når Tacticalstore har bekreftet ordren.