
Pharmavoyage First Aid Pocket
Laveste pris siste 30 dager: 122,06 kr
5.6% cashback hos Tacticalstore
Til Tacticalstore →Om Pharmavoyage First Aid Pocket
Pharmavoyage First Aid Pocket är ett första hjälpen-kit som är designad för alla utomhusaktiviteter och resor du kan tänkas göra. Enkelt att fästa i ett bälte, cykelstyre eller en ryggsäcksögla tack vare kardborrebandet som är förstärkt med en tryckknapp som gör att den passar på alla äventyr.CE-certifiering - Medicinteknisk klass I CARE
- Merke:
- Övriga Tillverkare
- Kategori:
- Outdoor > Survival gear > First Aid
Prisutvikling
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (122,06 kr).
Ofte stilte spørsmål
Hvor mye cashback får jeg på Pharmavoyage First Aid Pocket?
Du får 5.6 % cashback hos Tacticalstore når du starter kjøpet via Sparebørsen. Cashbacken kommer på toppen av prisen du uansett betaler, og utbetales til bankkonto når kjøpet er godkjent.
Hva har Pharmavoyage First Aid Pocket kostet de siste 30 dagene?
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (122,06 kr). Snittprisen siste 30 dager har vært 122 kr, med laveste på 122,06 kr og høyeste på 122,63 kr.
Er Pharmavoyage First Aid Pocket på lager hos Tacticalstore?
Ja, Pharmavoyage First Aid Pocket er på lager hos Tacticalstore nå. Lagerstatus kan endre seg — du ser alltid oppdatert status hos Tacticalstore når du klikker deg videre.
Hvordan får jeg cashback når jeg kjøper Pharmavoyage First Aid Pocket?
Logg inn på Sparebørsen og klikk deg videre til Tacticalstore fra denne siden. Handle som vanlig og fullfør kjøpet — cashbacken registreres automatisk og dukker opp på saldoen din når Tacticalstore har bekreftet ordren.