
Trek 'n Eat Spice Shaker with Keychain
Laveste pris siste 30 dager: 46,36 kr
5.6% cashback hos Tacticalstore
Til Tacticalstore →Om Trek 'n Eat Spice Shaker with Keychain
Spice shaker from Trek 'n Eat with 4 different spices in key ring format. Easy to take with you when hiking or traveling and easy to refill with your own spices when they run out. Salt 2g, black pepper 1g, sweet paprika 1g och curry 1g20 months shelf life from date of productionTotal weight 18g (spices and the container)Ingredients: salt, paprika, black pepper, curry (coriander, fenugreek, turmeric, salt, garlic, chili, cumin, ginger) May contain traces of celery, mustard & sesame Net weight: 5 gram
- Merke:
- Katadyn
- Kategori:
- Outdoor > Outdoor kitchen > Food
Prisutvikling
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (46,36 kr).
Ofte stilte spørsmål
Hvor mye cashback får jeg på Trek 'n Eat Spice Shaker with Keychain?
Du får 5.6 % cashback hos Tacticalstore når du starter kjøpet via Sparebørsen. Cashbacken kommer på toppen av prisen du uansett betaler, og utbetales til bankkonto når kjøpet er godkjent.
Hva har Trek 'n Eat Spice Shaker with Keychain kostet de siste 30 dagene?
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (46,36 kr). Snittprisen siste 30 dager har vært 46 kr, med laveste på 46,36 kr og høyeste på 46,58 kr.
Er Trek 'n Eat Spice Shaker with Keychain på lager hos Tacticalstore?
Ja, Trek 'n Eat Spice Shaker with Keychain er på lager hos Tacticalstore nå. Lagerstatus kan endre seg — du ser alltid oppdatert status hos Tacticalstore når du klikker deg videre.
Hvordan får jeg cashback når jeg kjøper Trek 'n Eat Spice Shaker with Keychain?
Logg inn på Sparebørsen og klikk deg videre til Tacticalstore fra denne siden. Handle som vanlig og fullfør kjøpet — cashbacken registreres automatisk og dukker opp på saldoen din når Tacticalstore har bekreftet ordren.