
Guideline Double Side Silicone Flybox (Model: Large: 186mm x116mmx40mm)
Laveste pris siste 30 dager: 188,29 kr
5.6% cashback hos Tacticalstore
Til Tacticalstore →Om Guideline Double Side Silicone Flybox (Model: Large: 186mm x116mmx40mm)
Double Side Silicone fly box consists of 4 models / sizes that have the same configuration. There is a silicone plate on each side that keeps the flies safe. Silicone has much better grip than slit foam, and since silicone has better grip, the plates can also be thinner and still hold the hook well. It provides better ceiling height and utilizes space more efficiently. These boxes are mainly suitable for dry flies and other bulky flies on which you do not want to squeeze the wings. Each side is opened separately and there is a sealing strip of silicone that ensures the drawers can withstand rain and wading without the water coming in and soaking the contents. Mini: 106mm length x 76mm width x 34mm thickness. Small: 125 mm length x 100 mm width x 42mm thickness. Medium: 155 mm length x 100 mm width x 44 mm thickness. Large: 186 mm length x 116 mm width x 40 mm thickness.
- Merke:
- Guideline
- Kategori:
- Fishing > Fly fishing > Fly fishing accessories > Fly boxes
Prisutvikling
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (188,29 kr).
Ofte stilte spørsmål
Hvor mye cashback får jeg på Guideline Double Side Silicone Flybox (Model: Large: 186mm x116mmx40mm)?
Du får 5.6 % cashback hos Tacticalstore når du starter kjøpet via Sparebørsen. Cashbacken kommer på toppen av prisen du uansett betaler, og utbetales til bankkonto når kjøpet er godkjent.
Hva har Guideline Double Side Silicone Flybox (Model: Large: 186mm x116mmx40mm) kostet de siste 30 dagene?
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (188,29 kr). Snittprisen siste 30 dager har vært 189 kr, med laveste på 188,29 kr og høyeste på 189,17 kr.
Er Guideline Double Side Silicone Flybox (Model: Large: 186mm x116mmx40mm) på lager hos Tacticalstore?
Ja, Guideline Double Side Silicone Flybox (Model: Large: 186mm x116mmx40mm) er på lager hos Tacticalstore nå. Lagerstatus kan endre seg — du ser alltid oppdatert status hos Tacticalstore når du klikker deg videre.
Hvordan får jeg cashback når jeg kjøper Guideline Double Side Silicone Flybox (Model: Large: 186mm x116mmx40mm)?
Logg inn på Sparebørsen og klikk deg videre til Tacticalstore fra denne siden. Handle som vanlig og fullfør kjøpet — cashbacken registreres automatisk og dukker opp på saldoen din når Tacticalstore har bekreftet ordren.