
Abu Garcia Fast Attack Stickle Spinner 12g 8cm (Color: Salt n Pepper)
Laveste pris siste 30 dager: 93,67 kr
5.6% cashback hos Tacticalstore
Til Tacticalstore →Om Abu Garcia Fast Attack Stickle Spinner 12g 8cm (Color: Salt n Pepper)
the Fast Attack Stickle Spinner is a true allround classic. It's super realistic body well run flat through the water which prevents line twist and gives predators a big silhouette to target. the smaller sizes are great for trout and perch. Features Wide body prevents line twist Big silhouette for predators to target Allround bait for all freshwater predators Easy-to-fish classic swimming depth - meters: 0.5m-1m
- Merke:
- Abu Garcia
- Kategori:
- Fishing > Fishing lures > Spinners
Prisutvikling
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (93,67 kr).
Ofte stilte spørsmål
Hvor mye cashback får jeg på Abu Garcia Fast Attack Stickle Spinner 12g 8cm (Color: Salt n Pepper)?
Du får 5.6 % cashback hos Tacticalstore når du starter kjøpet via Sparebørsen. Cashbacken kommer på toppen av prisen du uansett betaler, og utbetales til bankkonto når kjøpet er godkjent.
Hva har Abu Garcia Fast Attack Stickle Spinner 12g 8cm (Color: Salt n Pepper) kostet de siste 30 dagene?
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (93,67 kr). Snittprisen siste 30 dager har vært 94 kr, med laveste på 93,67 kr og høyeste på 94,11 kr.
Er Abu Garcia Fast Attack Stickle Spinner 12g 8cm (Color: Salt n Pepper) på lager hos Tacticalstore?
Ja, Abu Garcia Fast Attack Stickle Spinner 12g 8cm (Color: Salt n Pepper) er på lager hos Tacticalstore nå. Lagerstatus kan endre seg — du ser alltid oppdatert status hos Tacticalstore når du klikker deg videre.
Hvordan får jeg cashback når jeg kjøper Abu Garcia Fast Attack Stickle Spinner 12g 8cm (Color: Salt n Pepper)?
Logg inn på Sparebørsen og klikk deg videre til Tacticalstore fra denne siden. Handle som vanlig og fullfør kjøpet — cashbacken registreres automatisk og dukker opp på saldoen din når Tacticalstore har bekreftet ordren.