
Savotta Multitool Pouch (Color: Brown)
Laveste pris siste 30 dager: 282,91 kr
5.6% cashback hos Tacticalstore
Til Tacticalstore →Om Savotta Multitool Pouch (Color: Brown)
Savotta Multitool PouchA rugged, no-nonsense pouch designed to fit most common multitools. Built for field durability and easy access, with elastic sides, a hook-and-loop flap closure, and a PALS/belt-compatible mounting system.Secure hook-and-loop flap closureElastic side panels for snug fit across various tool sizesOpen bottom corners for water drainagePALS and belt-compatible attachment system (fits 45–50 mm belts)Good NIR performance in all color options5-year warranty on materials and workmanshipMade in Finland / EstoniaDesigned to fit multitools like the Leatherman Wave and Charge, Victorinox Swisstool Spirit, Military FIN, and other similar medium-sized models. The elastic sides and adjustable flap allow for a secure fit while still enabling fast access. Constructed from durable webbing for high abrasion resistance in tough conditions.The rear features our standard PALS webbing system with tuck tab. For belt use, the attachment strap can be woven into a loop compatible with belts up to 50 mm wide.
- Merke:
- Savotta
- Kategori:
- Outdoor > Bags & pouches
Prisutvikling
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (282,91 kr).
Ofte stilte spørsmål
Hvor mye cashback får jeg på Savotta Multitool Pouch (Color: Brown)?
Du får 5.6 % cashback hos Tacticalstore når du starter kjøpet via Sparebørsen. Cashbacken kommer på toppen av prisen du uansett betaler, og utbetales til bankkonto når kjøpet er godkjent.
Hva har Savotta Multitool Pouch (Color: Brown) kostet de siste 30 dagene?
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (282,91 kr). Snittprisen siste 30 dager har vært 283 kr, med laveste på 282,91 kr og høyeste på 284,23 kr.
Er Savotta Multitool Pouch (Color: Brown) på lager hos Tacticalstore?
Ja, Savotta Multitool Pouch (Color: Brown) er på lager hos Tacticalstore nå. Lagerstatus kan endre seg — du ser alltid oppdatert status hos Tacticalstore når du klikker deg videre.
Hvordan får jeg cashback når jeg kjøper Savotta Multitool Pouch (Color: Brown)?
Logg inn på Sparebørsen og klikk deg videre til Tacticalstore fra denne siden. Handle som vanlig og fullfør kjøpet — cashbacken registreres automatisk og dukker opp på saldoen din når Tacticalstore har bekreftet ordren.