
Lansky Universal Mount
Laveste pris siste 30 dager: 245,06 kr
5.6% cashback hos Tacticalstore
Til Tacticalstore →Om Lansky Universal Mount
The versatile Universal Mount is designed to optimize your Lansky Sharpening System. Our Multi-Angle Clamp provides the counterpart to rest on the post of this pedestal mount. This allows for a more hands-free sharpening experience. Key Features:Aircraft Grade Aluminum Construction2 Piece design for easy stow-away4 screw holes for permanent surface mounting.
- Merke:
- Lansky Sharpeners
- Kategori:
- Knives & Tools > Sharpeners
Prisutvikling
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (245,06 kr).
Ofte stilte spørsmål
Hvor mye cashback får jeg på Lansky Universal Mount?
Du får 5.6 % cashback hos Tacticalstore når du starter kjøpet via Sparebørsen. Cashbacken kommer på toppen av prisen du uansett betaler, og utbetales til bankkonto når kjøpet er godkjent.
Hva har Lansky Universal Mount kostet de siste 30 dagene?
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (245,06 kr). Snittprisen siste 30 dager har vært 246 kr, med laveste på 245,06 kr og høyeste på 246,21 kr.
Er Lansky Universal Mount på lager hos Tacticalstore?
Ja, Lansky Universal Mount er på lager hos Tacticalstore nå. Lagerstatus kan endre seg — du ser alltid oppdatert status hos Tacticalstore når du klikker deg videre.
Hvordan får jeg cashback når jeg kjøper Lansky Universal Mount?
Logg inn på Sparebørsen og klikk deg videre til Tacticalstore fra denne siden. Handle som vanlig og fullfør kjøpet — cashbacken registreres automatisk og dukker opp på saldoen din når Tacticalstore har bekreftet ordren.