
Briv Self-inflating Sleeping Pad Royal 75 198x63x7,5 R5.3
Laveste pris siste 30 dager: 846,84 kr
5.6% cashback hos Tacticalstore
Til Tacticalstore →Om Briv Self-inflating Sleeping Pad Royal 75 198x63x7,5 R5.3
Vårt största och tjockaste så kallat självuppblåsande liggunderlag för camping, när det kommer extra nattgäster eller barnen skall på läger. Ett liggunderlag som gör skäl för namnet. Notera att det alltid är nödvändigt att blåsa in luft med mun eller pump för att fylla det ordentligt och uppnå rätt tjocklek och liggkomfort.Fyllt med skummaterial och luft gör den sömnen extra bekvämLevereras i praktisk förvaringspåse
- Merke:
- Briv
- Kategori:
- Outdoor > Outdoor living > Sleeping mats
Prisutvikling
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (846,84 kr).
Ofte stilte spørsmål
Hvor mye cashback får jeg på Briv Self-inflating Sleeping Pad Royal 75 198x63x7,5 R5.3?
Du får 5.6 % cashback hos Tacticalstore når du starter kjøpet via Sparebørsen. Cashbacken kommer på toppen av prisen du uansett betaler, og utbetales til bankkonto når kjøpet er godkjent.
Hva har Briv Self-inflating Sleeping Pad Royal 75 198x63x7,5 R5.3 kostet de siste 30 dagene?
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (846,84 kr). Snittprisen siste 30 dager har vært 849 kr, med laveste på 846,84 kr og høyeste på 850,79 kr.
Er Briv Self-inflating Sleeping Pad Royal 75 198x63x7,5 R5.3 på lager hos Tacticalstore?
Ja, Briv Self-inflating Sleeping Pad Royal 75 198x63x7,5 R5.3 er på lager hos Tacticalstore nå. Lagerstatus kan endre seg — du ser alltid oppdatert status hos Tacticalstore når du klikker deg videre.
Hvordan får jeg cashback når jeg kjøper Briv Self-inflating Sleeping Pad Royal 75 198x63x7,5 R5.3?
Logg inn på Sparebørsen og klikk deg videre til Tacticalstore fra denne siden. Handle som vanlig og fullfør kjøpet — cashbacken registreres automatisk og dukker opp på saldoen din når Tacticalstore har bekreftet ordren.