
Lafayette 6320 Security Mini Headset
Laveste pris siste 30 dager: 591,37 kr
5.6% cashback hos Tacticalstore
Til Tacticalstore →Om Lafayette 6320 Security Mini Headset
Headset med stor sändarknapp och mikrofon, metall kips. Luftslang. Lätt och smidig att sätta i örat utan att klämma eller skava, praktisk i tät skog eller med hörselkåpor.
- Merke:
- Lafayette
- Kategori:
- Equipment > Radios & Electronics
Prisutvikling
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (591,37 kr).
Ofte stilte spørsmål
Hvor mye cashback får jeg på Lafayette 6320 Security Mini Headset?
Du får 5.6 % cashback hos Tacticalstore når du starter kjøpet via Sparebørsen. Cashbacken kommer på toppen av prisen du uansett betaler, og utbetales til bankkonto når kjøpet er godkjent.
Hva har Lafayette 6320 Security Mini Headset kostet de siste 30 dagene?
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (591,37 kr). Snittprisen siste 30 dager har vært 593 kr, med laveste på 591,37 kr og høyeste på 594,13 kr.
Er Lafayette 6320 Security Mini Headset på lager hos Tacticalstore?
Ja, Lafayette 6320 Security Mini Headset er på lager hos Tacticalstore nå. Lagerstatus kan endre seg — du ser alltid oppdatert status hos Tacticalstore når du klikker deg videre.
Hvordan får jeg cashback når jeg kjøper Lafayette 6320 Security Mini Headset?
Logg inn på Sparebørsen og klikk deg videre til Tacticalstore fra denne siden. Handle som vanlig og fullfør kjøpet — cashbacken registreres automatisk og dukker opp på saldoen din når Tacticalstore har bekreftet ordren.