
Hällmark Matkåsa
Laveste pris siste 30 dager: 282,91 kr
5.6% cashback hos Tacticalstore
Til Tacticalstore →Om Hällmark Matkåsa
En stor träkåsa som kan användas som både tallrik och skål.Mått på skålen: höjd ca 3,5 cm, diameter ca 14 cm
- Merke:
- Hällmark of Sweden
- Kategori:
- Outdoor > Outdoor kitchen > Cups & mugs
Prisutvikling
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (282,91 kr).
Ofte stilte spørsmål
Hvor mye cashback får jeg på Hällmark Matkåsa?
Du får 5.6 % cashback hos Tacticalstore når du starter kjøpet via Sparebørsen. Cashbacken kommer på toppen av prisen du uansett betaler, og utbetales til bankkonto når kjøpet er godkjent.
Hva har Hällmark Matkåsa kostet de siste 30 dagene?
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (282,91 kr). Snittprisen siste 30 dager har vært 283 kr, med laveste på 282,91 kr og høyeste på 284,23 kr.
Er Hällmark Matkåsa på lager hos Tacticalstore?
Ja, Hällmark Matkåsa er på lager hos Tacticalstore nå. Lagerstatus kan endre seg — du ser alltid oppdatert status hos Tacticalstore når du klikker deg videre.
Hvordan får jeg cashback når jeg kjøper Hällmark Matkåsa?
Logg inn på Sparebørsen og klikk deg videre til Tacticalstore fra denne siden. Handle som vanlig og fullfør kjøpet — cashbacken registreres automatisk og dukker opp på saldoen din når Tacticalstore har bekreftet ordren.