
5.11 Tactical Always Be EOD Patch (Color: Yellow)
Laveste pris siste 30 dager: 103,13 kr
5.6% cashback hos Tacticalstore
Til Tacticalstore →Om 5.11 Tactical Always Be EOD Patch (Color: Yellow)
Designed to integrate with a wide array of 5.11® patrol, duty, and tactical clothing, our patches allow you to express your individuality without reducing your tactical awareness or ability.Compatible with 5.11® apparel and bagsEasy on and offHook-back adhesionLaser-cut to sizeRich detailing
- Merke:
- 5.11 Tactical
- Kategori:
- Patches & badges > Morale patches
Prisutvikling
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (103,13 kr).
Ofte stilte spørsmål
Hvor mye cashback får jeg på 5.11 Tactical Always Be EOD Patch (Color: Yellow)?
Du får 5.6 % cashback hos Tacticalstore når du starter kjøpet via Sparebørsen. Cashbacken kommer på toppen av prisen du uansett betaler, og utbetales til bankkonto når kjøpet er godkjent.
Hva har 5.11 Tactical Always Be EOD Patch (Color: Yellow) kostet de siste 30 dagene?
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (103,13 kr). Snittprisen siste 30 dager har vært 103 kr, med laveste på 103,13 kr og høyeste på 103,62 kr.
Er 5.11 Tactical Always Be EOD Patch (Color: Yellow) på lager hos Tacticalstore?
Ja, 5.11 Tactical Always Be EOD Patch (Color: Yellow) er på lager hos Tacticalstore nå. Lagerstatus kan endre seg — du ser alltid oppdatert status hos Tacticalstore når du klikker deg videre.
Hvordan får jeg cashback når jeg kjøper 5.11 Tactical Always Be EOD Patch (Color: Yellow)?
Logg inn på Sparebørsen og klikk deg videre til Tacticalstore fra denne siden. Handle som vanlig og fullfør kjøpet — cashbacken registreres automatisk og dukker opp på saldoen din når Tacticalstore har bekreftet ordren.