
HYALURONIC FACIAL MIST 100 ML
Laveste pris siste 30 dager: 19,64 kr
14% cashback hos c/o GERD
Til c/o GERD →Om HYALURONIC FACIAL MIST 100 ML
HYALURONIC FACIAL MIST is suitable for all skin types in need of moisture. It contains hyaluronic acid, which is not actually an acid but a sugar molecule found naturally in our skin, responsible for binding water and moisture. Various circumstances such as age, stress, and excessive UV radiation can affect our skin's ability to produce its own hyaluronic acid. Therefore, we may need to include it in our skincare routine to maintain the skin's vitality. This facial mist also contains cucumber water, which is rich in minerals like magnesium and potassium. It provides a fresh and soothing sensation to the skin. Usage: After cleansing the skin, before applying oil and face cream. Alcohol-free. TIP! You can also beneficially use this product as a setting spray for makeup.
- Kategori:
- Skin Care > Facial Mist
Prisutvikling
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (19,64 kr).
Prisen har vært stabil siden vi begynte å følge den.
Ofte stilte spørsmål
Hvor mye cashback får jeg på HYALURONIC FACIAL MIST 100 ML?
Du får 14 % cashback hos c/o GERD når du starter kjøpet via Sparebørsen. Cashbacken kommer på toppen av prisen du uansett betaler, og utbetales til bankkonto når kjøpet er godkjent.
Hva har HYALURONIC FACIAL MIST 100 ML kostet de siste 30 dagene?
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (19,64 kr). Snittprisen siste 30 dager har vært 20 kr, med laveste på 19,64 kr og høyeste på 19,64 kr.
Er HYALURONIC FACIAL MIST 100 ML på lager hos c/o GERD?
Ja, HYALURONIC FACIAL MIST 100 ML er på lager hos c/o GERD nå. Lagerstatus kan endre seg — du ser alltid oppdatert status hos c/o GERD når du klikker deg videre.
Hvordan får jeg cashback når jeg kjøper HYALURONIC FACIAL MIST 100 ML?
Logg inn på Sparebørsen og klikk deg videre til c/o GERD fra denne siden. Handle som vanlig og fullfør kjøpet — cashbacken registreres automatisk og dukker opp på saldoen din når c/o GERD har bekreftet ordren.