
HAMMER BOXING Home Fit Sparring Pro boksesekk
Lowest price in the last 30 days: 1 049 kr
5.6% cashback at Sporttema NO
Go to Sporttema NO →About HAMMER BOXING Home Fit Sparring Pro boksesekk
Opplev en mer realistisk boksetrening med HAMMER BOXING Home Fit Sparring Pro boksesekk. Denne boksesekken er designet for å etterligne bevegelsene i overkroppen, noe som skåner følsomme områder og gjør treningen din mer spennende. Perfekt for å øve på slagkombinasjoner i en konkurranselignende situasjon.BruksområdeDenne boksesekken muliggjør trening som forbedrer refleksene, styrken og presisjonen din. En treningspartner kan rope ut slagkombinasjoner for å simulere ekte sparring og konkurranse.ProduktinformasjonDen profesjonelle sparring-boksesekken er laget av slitesterkt nylonmateriale og er 80 cm høy med en vekt på 18 kg. Det svarte designet er utstyrt med markeringer for å veilede slagene dine.Tekniske data:Høyde: 80 cm Vekt: 18 kg Materiale: Slitesterkt og robust nylon Farge: Svart med hvite markeringer
- Brand:
- Hammer
- Category:
- Boksesekk
Price trend
The price is at its lowest of the last 30 days (1 049 kr).
Frequently asked questions
How much cashback do I get on HAMMER BOXING Home Fit Sparring Pro boksesekk?
You get 5.6% cashback at Sporttema NO when you start your purchase via Sparebørsen. The cashback comes on top of the price you pay anyway, and is paid out to your account once the purchase has been approved.
What has HAMMER BOXING Home Fit Sparring Pro boksesekk cost over the last 30 days?
The price is at its lowest of the last 30 days (1 049 kr). The average price over the last 30 days has been 1 049 kr, with a low of 1 049 kr and a high of 1 049 kr.
Is HAMMER BOXING Home Fit Sparring Pro boksesekk in stock at Sporttema NO?
Yes, HAMMER BOXING Home Fit Sparring Pro boksesekk is in stock at Sporttema NO right now. Stock status can change, and you always see the current status at Sporttema NO when you click through.
How do I get cashback when I buy HAMMER BOXING Home Fit Sparring Pro boksesekk?
Log in to Sparebørsen and click through to Sporttema NO from this page. Shop as usual and complete your purchase. The cashback is registered automatically and appears on your balance once Sporttema NO has confirmed the order.