
Underskapsuttrekk, montering bak dør, antiskli-bunn
Lowest price in the last 30 days: 2 839,68 kr
5.6% cashback at Beslagsmanden
Go to Beslagsmanden →About Underskapsuttrekk, montering bak dør, antiskli-bunn
Kesseböhmer underskapsuttrekk for montering bak svingdør. Dette uttrekket har en forkrommet kurv med hvit hyllesort med antiskli-effekt, og brukes som innerskuff i et underskap med dør. Uttrekket er Blum Tandem, og er et topp kvalitet uttrekk med fulluttrekk og integrert demping (Blumotion). OBS! Avstandsliste må bestilles ved siden av - Se tilbehør under beskrivelsen Materiale: Kurv og uttrekk: Stål. Hyllesort: Spånplater Overflate/farge: Kurv: Forkrommet. Uttrekk: Forzinket. Hyllesort: Hvit Bæreevne: 30 kg Innbygningsdybde: 505 mm Korpussidetykkelse: 16 eller 19 mm (integrert korpusutjevning) Montering: For påskruing på korpusside Monteringsmateriale er inkludert i leveransen. For korpusbredde mm Kurvstørrelse (B x D x H) mm 450 377 x 488 x 125 600 527 x 488 x 125 OBS: Størrelse velges lenger nede på siden Se alle de tekniske målene i den tekniske tegningen i bildene.
- Brand:
- Haefele
- Category:
- Rom > Kjøkken > Underskap
Price trend
The price is at its lowest of the last 30 days (2 839,68 kr).
Frequently asked questions
How much cashback do I get on Underskapsuttrekk, montering bak dør, antiskli-bunn?
You get 5.6% cashback at Beslagsmanden when you start your purchase via Sparebørsen. The cashback comes on top of the price you pay anyway, and is paid out to your account once the purchase has been approved.
What has Underskapsuttrekk, montering bak dør, antiskli-bunn cost over the last 30 days?
The price is at its lowest of the last 30 days (2 839,68 kr). The average price over the last 30 days has been 2 840 kr, with a low of 2 839,68 kr and a high of 2 839,68 kr.
Is Underskapsuttrekk, montering bak dør, antiskli-bunn in stock at Beslagsmanden?
Yes, Underskapsuttrekk, montering bak dør, antiskli-bunn is in stock at Beslagsmanden right now. Stock status can change, and you always see the current status at Beslagsmanden when you click through.
How do I get cashback when I buy Underskapsuttrekk, montering bak dør, antiskli-bunn?
Log in to Sparebørsen and click through to Beslagsmanden from this page. Shop as usual and complete your purchase. The cashback is registered automatically and appears on your balance once Beslagsmanden has confirmed the order.